Podsumowanie celów – marzec 2018

Marzec za nami, kwiecień przed nami. Czas więc na podsumowania i nowe plany. A będzie się sporo działo w kwietniu.

JAKIE BYŁY PLANY?

Zacznijmy jednak od podsumowania. Na marzec postawiłem sobie tylko jeden cel – poprawienie wskaźników SEO 30% artykułów i stron, których nie udało mi się poprawić w lutym. Zdecydowałem się wtedy nie angażować w nic więcej, ponieważ wiedziałem (po lutowych przebojach), że poprawa SEO zajmuje zdecydowanie więcej czasu, niż początkowo myślałem.

 JAK MI POSZŁO?

Doskonale. 100% realizacji. 45 artykułów i podstron poprawiłem w niecałe dwa tygodnie. Co mnie dość mocno zdziwiło, ale też wynikało z tego, że miałem każdego dnia zdecydowanie więcej czasu do dyspozycji, niż to było w lutym. Pozostały czas przeznaczyłem na pracę nad książką marki oraz rozpocząłem pracę nad projektem, który siedział w mojej głowie i notatkach od bardzo dawna.

 PLANY NA KWIECIEŃ

 CZAS DO DYSPOZYCJI

W poprzednim artykule wskazywałem, że codziennie mogę na pracę nad blogiem poświęcić godzinę, zatem w kwietniu mam do dyspozycji około 30 godzin. Ale z ostrożności stosuję regułę 60/40 i przyjmuję, że mam do dyspozycji 18 godzin miesięcznie.

 W KWIETNIU ZAMIERZAM:

  • po pierwsze i najbardziej ekscytujące. 21 – 22 kwietnia wybieram się na Blog Conference Poznań,
  • po drugie pracuję dalej nad książką marki, tym razem poświęcę swój czas na spisanie zasad, którymi się kieruję podczas komunikacji w internecie i mediach społecznościowych. Dodatkowo doprecyzuję zasoby niezbędne do dalszego rozwoju bloga,
  • po trzecie, od kwietnia na blogu raz w miesiącu będzie pojawiał się wywiad z inspirującą osobą. Pierwszy wywiad będzie już 9 kwietnia. Jeżeli chcesz wiedzieć kto będzie pierwszym gościem, śledź mój profil na Facebooku i Twitterze.

Zatem bądźmy w kontakcie i proszę trzymaj kciuki za moje plany, tak samo, jak ja będę trzymał je za Twoje. Pamiętaj bez działania, wszystkie plany pozostają tylko planami.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Theodoros Douloumpekis i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.