Podsumowanie celów – marzec 2018

Marzec za nami, kwiecień przed nami. Czas więc na podsumowania i nowe plany. A będzie się sporo działo w kwietniu.

Jakie były plany?

Zacznijmy jednak od podsumowania. Na marzec postawiłem sobie tylko jeden cel – poprawienie wskaźników SEO 30% wpisów i podstron, których nie udało mi się poprawić w lutym. Zdecydowałem się wtedy nie angażować w nic więcej, ponieważ wiedziałem (po lutowych przebojach), że poprawa SEO zajmuje zdecydowanie więcej czasu, niż początkowo myślałem.

 Jak mi poszło?

Doskonale. 100% realizacji. 45 wpisów i podstron poprawiłem w niecałe dwa tygodnie. Co mnie dość mocno zdziwiło, ale też wynikało z tego, że miałem każdego dnia zdecydowanie więcej czasu do dyspozycji, niż to było w lutym. Pozostały czas przeznaczyłem na pracę nad książką marki oraz rozpocząłem pracę nad projektem, który siedział w mojej głowie i notatkach od bardzo dawna.

 Plany na kwiecień

 Czas do dyspozycji

W poprzednim wpisie wskazywałem, że codziennie mogę na pracę nad blogiem poświęcić godzinę, zatem w kwietniu mam do dyspozycji około 30 godzin. Ale z ostrożności stosuję regułę 60/40 i przyjmuję, że mam do dyspozycji 18 godzin miesięcznie.

 W kwietniu zamierzam:

  • po pierwsze i najbardziej ekscytujące. 21 – 22 kwietnia wybieram się na Blog Conference Poznań,
  • po drugie pracuję dalej nad książką marki, tym razem poświęcę swój czas na spisanie zasad, którymi się kieruję podczas komunikacji w internecie i mediach społecznościowych. Dodatkowo doprecyzuję zasoby niezbędne do dalszego rozwoju bloga,
  • po trzecie, od kwietnia na blogu raz w miesiącu będzie pojawiał się wywiad z inspirującą osobą. Pierwszy wywiad będzie już 9 kwietnia. Jeżeli chcesz wiedzieć kto będzie pierwszym gościem, śledź mój profil na Facebooku i Twitterze.

Zatem bądźmy w kontakcie i proszę trzymaj kciuki za moje plany, tak samo, jak ja będę trzymał je za Twoje. Pamiętaj bez działania, wszystkie plany pozostają tylko planami.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Theodoros Douloumpekis i pobrane z Unsplash.
Pozostałe comiesięczne podsumowania znajdziesz tutaj.

WYZWANIE – #ZRÓB MIEJSCE NA TO, CO WAŻNE

marzenia

Już 20 października rusza WYZWANIE „Zrób miejsce na to, co ważne”, które pomoże Ci nie tylko uporządkować tydzień, ale również znaleźć w nim czas na te aktywności, na które do tej pory nie znajdowałeś czasu.
Wyzwanie będzie trwało 16 dni i składało się z 6 modułów, które pomogą Ci zrobić miejsce na to, co ważne.

POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Nawigacja