Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Podsumowanie celów – marzec 2018

podsumowanie celów marzec 2018

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Marzec za nami, kwiecień przed nami. Czas więc na podsumowania i nowe plany. A będzie się sporo działo w kwietniu.

JAKIE BYŁY PLANY?

Zacznijmy jednak od podsumowania. Na marzec postawiłem sobie tylko jeden cel – poprawienie wskaźników SEO 30% artykułów i stron, których nie udało mi się poprawić w lutym. Zdecydowałem się wtedy nie angażować w nic więcej, ponieważ wiedziałem (po lutowych przebojach), że poprawa SEO zajmuje zdecydowanie więcej czasu, niż początkowo myślałem.

 JAK MI POSZŁO?

Doskonale. 100% realizacji. 45 artykułów i podstron poprawiłem w niecałe dwa tygodnie. Co mnie dość mocno zdziwiło, ale też wynikało z tego, że miałem każdego dnia zdecydowanie więcej czasu do dyspozycji, niż to było w lutym. Pozostały czas przeznaczyłem na pracę nad książką marki oraz rozpocząłem pracę nad projektem, który siedział w mojej głowie i notatkach od bardzo dawna.

 PLANY NA KWIECIEŃ

 CZAS DO DYSPOZYCJI

W poprzednim artykule wskazywałem, że codziennie mogę na pracę nad blogiem poświęcić godzinę, zatem w kwietniu mam do dyspozycji około 30 godzin. Ale z ostrożności stosuję regułę 60/40 i przyjmuję, że mam do dyspozycji 18 godzin miesięcznie.

 W KWIETNIU ZAMIERZAM:

  • po pierwsze i najbardziej ekscytujące. 21 – 22 kwietnia wybieram się na Blog Conference Poznań,
  • po drugie pracuję dalej nad książką marki, tym razem poświęcę swój czas na spisanie zasad, którymi się kieruję podczas komunikacji w internecie i mediach społecznościowych. Dodatkowo doprecyzuję zasoby niezbędne do dalszego rozwoju bloga,
  • po trzecie, od kwietnia na blogu raz w miesiącu będzie pojawiał się wywiad z inspirującą osobą. Pierwszy wywiad będzie już 9 kwietnia. Jeżeli chcesz wiedzieć kto będzie pierwszym gościem, śledź mój profil na Facebooku i Twitterze.

Zatem bądźmy w kontakcie i proszę trzymaj kciuki za moje plany, tak samo, jak ja będę trzymał je za Twoje. Pamiętaj bez działania, wszystkie plany pozostają tylko planami.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Theodoros Douloumpekis i pobrane z Unsplash.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone