Podsumowanie celów – listopad 2018

Jak zawsze w przypadku wpisów podsumowujących będzie krótko. Listopad nie wyróżnił się w żaden sposób na tle innych miesięcy tego roku, ale to nie znaczy, że był też miesiącem kiepskim.

Jakie były plany?

W listopadzie nadal pracowałem nad mediami społecznościowymi i tym, co chcę w nich zaprezentować.

Jak mi poszło?

Plan zrealizowałem w 100%. Oczywiście oprócz powyższych działań, opublikowałem na blogu sześć wpisów, w tym dwa piątkowe Warto przeczytać.

Plany na grudzień

Kontynuuję to, o czym napisałem w podsumowaniu października, czyli nadal pracuję nad moimi kanałami w portalach społecznościowych i pomysłami na treści, przy czym przechodzę w ciekawszą część projektu.

Dodatkowo grudzień to okres podsumowań i przygotowań do kolejnego roku. W planach mam przygotowanie kalendarza z 12 miesiącami na cały 2019 rok i na każdy z poszczególnych miesięcy.

W grudniu mija też czwarty rok mojego blogowania. Jeszcze nie wiem jak to uczczę, ale mam nadzieję, że nie umknie to Twojej uwadze 🙂

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Val Vesa i pobrane z Unsplash.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz ode mnie w prezencie ponad 90-cio stronicowego e-booka "Wszystko zaczyna się od planowania", dzięki któremu: wejdziesz na wyższy poziom planowania, zwiększysz szanse na osiągnięcie swoich celów, zapanujesz nad swoim życiem, uporządkujesz je i nadasz mu pożądany kierunek.
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja