Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Podsumowanie celów – listopad 2018

podsumowanie listopada 2018

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jak zawsze w przypadku artykułów podsumowujących będzie krótko. Listopad nie wyróżnił się w żaden sposób na tle innych miesięcy tego roku, ale to nie znaczy, że był też miesiącem kiepskim.

JAKIE BYŁY PLANY?

W listopadzie nadal pracowałem nad mediami społecznościowymi i tym, co chcę w nich zaprezentować.

JAK MI POSZŁO?

Plan zrealizowałem w 100%. Oczywiście oprócz powyższych działań, opublikowałem na blogu sześć artykułów, w tym dwa piątkowe Warto przeczytać.

PLANY NA GRUDZIEŃ

Kontynuuję to, o czym napisałem w podsumowaniu października, czyli nadal pracuję nad moimi kanałami w portalach społecznościowych i pomysłami na treści, przy czym przechodzę w ciekawszą część projektu.

Dodatkowo grudzień to okres podsumowań i przygotowań do kolejnego roku. W planach mam przygotowanie kalendarza z 12 miesiącami na cały 2019 rok i na każdy z poszczególnych miesięcy.

W grudniu mija też czwarty rok mojego blogowania. Jeszcze nie wiem jak to uczczę, ale mam nadzieję, że nie umknie to Twojej uwadze 🙂

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Val Vesa i pobrane z Unsplash.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone