Podsumowanie celów – listopad 2018

Jak zawsze w przypadku artykułów podsumowujących będzie krótko. Listopad nie wyróżnił się w żaden sposób na tle innych miesięcy tego roku, ale to nie znaczy, że był też miesiącem kiepskim.

JAKIE BYŁY PLANY?

W listopadzie nadal pracowałem nad mediami społecznościowymi i tym, co chcę w nich zaprezentować.

JAK MI POSZŁO?

Plan zrealizowałem w 100%. Oczywiście oprócz powyższych działań, opublikowałem na blogu sześć artykułów, w tym dwa piątkowe Warto przeczytać.

PLANY NA GRUDZIEŃ

Kontynuuję to, o czym napisałem w podsumowaniu października, czyli nadal pracuję nad moimi kanałami w portalach społecznościowych i pomysłami na treści, przy czym przechodzę w ciekawszą część projektu.

Dodatkowo grudzień to okres podsumowań i przygotowań do kolejnego roku. W planach mam przygotowanie kalendarza z 12 miesiącami na cały 2019 rok i na każdy z poszczególnych miesięcy.

W grudniu mija też czwarty rok mojego blogowania. Jeszcze nie wiem jak to uczczę, ale mam nadzieję, że nie umknie to Twojej uwadze 🙂

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Val Vesa i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.