Podsumowanie celów – lipiec 2018

Lipiec tak jak planowałem okazał się miesiącem typowo wakacyjnym i wypoczynkowym. Nie robiłem też dużych planów blogowych, o czym pisałem w czerwcowym podsumowaniu.

 Jakie były plany?

Na lipiec zaplanowałem kilka drobnych rzeczy do zrobienia na blogu:

  • drobne kwestie związane z SEO i Newsletterem,
  • wymianą zdjęcia profilowego.

Pozostały czas zamierzałem spędzić na urlopie i oddając się swoim pasjom.

 Jak mi poszło?

Drobne poprawki przy SEO i Newsletterze zrobiłem. Gorzej poszło ze zdjęciem profilowym. Żadne ze zdjęć, które zrobiłem, nie spodobało mi się na tyle bym był gotów wymienić te, które już jest. Na razie zarzuciłem ten pomysł i poczekam na moment, kiedy będę miał odpowiednio dużo czasu i pozytywnej energii na robienie zdjęcia.

Plany wakacyjne zrealizowałem w 100%. Po pierwsze spędziłem dwa tygodnie w Czechach zaliczając Pragę, Czeski Raj, Czeską Szwajcarię i Karlowe Wary. Znalazł się również czas na jazdę na desce i bieganie. Stąd też w tym czasie na blogu pojawiło się trochę mniej wpisów.

Plany na sierpień

W sierpniu planuję nadal skupiać się na spędzaniu czasu z rodziną. Czy będzie to wspólne bieganie, jazda na desce, pływalnia, czy weekendowe wyjazdy, to czas jeszcze pokaże. Jednego możesz być pewien, nie będę zaniedbywał bloga i co tydzień będę publikował nowy wpis.

Pozostałe comiesięczne podsumowania znajdziesz tutaj.

A jakie są Twoje plany na sierpień?

Nawigacja