Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Podsumowanie celów – lipiec 2018

Podsumowanie celów lipiec 2018

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Lipiec tak jak planowałem okazał się miesiącem typowo wakacyjnym i wypoczynkowym. Nie robiłem też dużych planów blogowych, o czym pisałem w czerwcowym podsumowaniu.

 JAKIE BYŁY PLANY?

Na lipiec zaplanowałem kilka drobnych rzeczy do zrobienia na blogu:

  • drobne kwestie związane z SEO i Newsletterem,
  • wymianą zdjęcia profilowego.

Pozostały czas zamierzałem spędzić na urlopie i oddając się swoim pasjom.

JAK MI POSZŁO?

Drobne poprawki przy SEO i Newsletterze zrobiłem. Gorzej poszło ze zdjęciem profilowym. Żadne ze zdjęć, które zrobiłem, nie spodobało mi się na tyle bym był gotów wymienić te, które już jest. Na razie zarzuciłem ten pomysł i poczekam na moment, kiedy będę miał odpowiednio dużo czasu i pozytywnej energii na robienie zdjęcia.

Plany wakacyjne zrealizowałem w 100%. Po pierwsze spędziłem dwa tygodnie w Czechach zaliczając Pragę, Czeski Raj, Czeską Szwajcarię i Karlowe Wary. Znalazł się również czas na jazdę na desce i bieganie. Stąd też w tym czasie na blogu pojawiło się trochę mniej artykułów.

PLANY NA SIERPIEŃ

W sierpniu planuję nadal skupiać się na spędzaniu czasu z rodziną. Czy będzie to wspólne bieganie, jazda na desce, pływalnia, czy weekendowe wyjazdy, to czas jeszcze pokaże. Jednego możesz być pewien, nie będę zaniedbywał bloga i co tydzień będę publikował nowy artykuł.

Pozostałe comiesięczne podsumowania znajdziesz tutaj.

A jakie są Twoje plany na sierpień?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone