Podsumowanie celów – lipiec 2018

Lipiec tak jak planowałem okazał się miesiącem typowo wakacyjnym i wypoczynkowym. Nie robiłem też dużych planów blogowych, o czym pisałem w czerwcowym podsumowaniu.

 JAKIE BYŁY PLANY?

Na lipiec zaplanowałem kilka drobnych rzeczy do zrobienia na blogu:

  • drobne kwestie związane z SEO i Newsletterem,
  • wymianą zdjęcia profilowego.

Pozostały czas zamierzałem spędzić na urlopie i oddając się swoim pasjom.

JAK MI POSZŁO?

Drobne poprawki przy SEO i Newsletterze zrobiłem. Gorzej poszło ze zdjęciem profilowym. Żadne ze zdjęć, które zrobiłem, nie spodobało mi się na tyle bym był gotów wymienić te, które już jest. Na razie zarzuciłem ten pomysł i poczekam na moment, kiedy będę miał odpowiednio dużo czasu i pozytywnej energii na robienie zdjęcia.

Plany wakacyjne zrealizowałem w 100%. Po pierwsze spędziłem dwa tygodnie w Czechach zaliczając Pragę, Czeski Raj, Czeską Szwajcarię i Karlowe Wary. Znalazł się również czas na jazdę na desce i bieganie. Stąd też w tym czasie na blogu pojawiło się trochę mniej artykułów.

PLANY NA SIERPIEŃ

W sierpniu planuję nadal skupiać się na spędzaniu czasu z rodziną. Czy będzie to wspólne bieganie, jazda na desce, pływalnia, czy weekendowe wyjazdy, to czas jeszcze pokaże. Jednego możesz być pewien, nie będę zaniedbywał bloga i co tydzień będę publikował nowy artykuł.

Pozostałe comiesięczne podsumowania znajdziesz tutaj.

A jakie są Twoje plany na sierpień?

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.