Podsumowanie celów – lipiec 2018

Lipiec tak jak planowałem okazał się miesiącem typowo wakacyjnym i wypoczynkowym. Nie robiłem też dużych planów blogowych, o czym pisałem w czerwcowym podsumowaniu.

 Jakie były plany?

Na lipiec zaplanowałem kilka drobnych rzeczy do zrobienia na blogu:

  • drobne kwestie związane z SEO i Newsletterem,
  • wymianą zdjęcia profilowego.

Pozostały czas zamierzałem spędzić na urlopie i oddając się swoim pasjom.

 Jak mi poszło?

Drobne poprawki przy SEO i Newsletterze zrobiłem. Gorzej poszło ze zdjęciem profilowym. Żadne ze zdjęć, które zrobiłem, nie spodobało mi się na tyle bym był gotów wymienić te, które już jest. Na razie zarzuciłem ten pomysł i poczekam na moment, kiedy będę miał odpowiednio dużo czasu i pozytywnej energii na robienie zdjęcia.

Plany wakacyjne zrealizowałem w 100%. Po pierwsze spędziłem dwa tygodnie w Czechach zaliczając Pragę, Czeski Raj, Czeską Szwajcarię i Karlowe Wary. Znalazł się również czas na jazdę na desce i bieganie. Stąd też w tym czasie na blogu pojawiło się trochę mniej wpisów.

Plany na sierpień

W sierpniu planuję nadal skupiać się na spędzaniu czasu z rodziną. Czy będzie to wspólne bieganie, jazda na desce, pływalnia, czy weekendowe wyjazdy, to czas jeszcze pokaże. Jednego możesz być pewien, nie będę zaniedbywał bloga i co tydzień będę publikował nowy wpis.

Pozostałe comiesięczne podsumowania znajdziesz tutaj.

A jakie są Twoje plany na sierpień?

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz ode mnie w prezencie ponad 90-cio stronicowego e-booka "Wszystko zaczyna się od planowania", dzięki któremu: wejdziesz na wyższy poziom planowania, zwiększysz szanse na osiągnięcie swoich celów, zapanujesz nad swoim życiem, uporządkujesz je i nadasz mu pożądany kierunek.
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja