Podsumowanie celów – kwiecień 2018

Tym razem trochę nietypowo. Podsumowanie miesiąca w ostatni dzień podsumowywanego miesiąca. Możliwe, że coś bym jeszcze zrobił, ale bez przesady. Jest długi weekend i zamiast gonić na złamanie karku, warto ten czas wykorzystać na wyhamowanie, odpoczynek i naładowanie akumulatorów.

Wracając do podsumowania, kwiecień był naprawdę niesamowitym miesiącem. Zrealizowałem w nim więcej, niż się spodziewałem, pomimo że wiele wskazywało na to, że nie było szans na zrealizowanie wszystkich postanowień.

JAKIE BYŁY PLANY?

Na kwiecień zaplanowałem trzy cele:

  • udział w Blog Conference Poznań,
  • prace nad książką marki, w której zamierzam zebrać wszystkie zasady, którymi się kieruję podczas prowadzenia bloga i nie tylko,
  • przeprowadzenie wywiadu z inspirującą osobą.

JAK MI POSZŁO?

Doskonale. 100% realizacji. Blog Conference Poznań zaliczone. Niesamowita atmosfera, mnóstwo wspaniałych ludzi i oczywiście tony wiedzy, którą przekazali nam prelegenci.

Książka marki nabrała kształtu, który mi odpowiada i oddaje we właściwy sposób, to na czym najbardziej mi zależało.

Trzeci cel nie tylko zrealizowałem, ale okazał się strzałem w dziesiątkę i niesamowitym sukcesem. Wywiad z Pawłem Bugajskim (vel. Pan Cytat) zelektryzował społeczność blogową. Otrzymałem mnóstwo pozytywnych informacji. Za wszystkie dziękuję.

 PLANY NA MAJ

 CZAS DO DYSPOZYCJI

W marcu postanowiłem podawać, ile czasu mogę poświęcić na pracę nad blogiem. Zatem przypominam, że jest to 18 godzin miesięcznie, czyli trochę ponad 30 minut dziennie. Tyle wystarczy, by publikować 5 – 6 artykułów miesięcznie, być średnio aktywnym w mediach społecznościowych i realizować jeden projekt poboczny związany z blogiem.

Zatem jeżeli gdzieś w głowie zrodziła ci się idea, że nie masz czasu na realizację swoich pasji, to informuję, cię, że wystarczy 30 minut dziennie, by robić to, co lubisz i stawać się w tym coraz lepszym.

 W MAJU ZAMIERZAM:

  • po pierwsze odświeżyć wygląd bloga. I tu małe ostrzeżenie, będę to robił na żywym organizmie, może się zatem zdarzyć, że trafisz na bloga w trakcie zmian i część elementów będzie jeszcze stara, a część nowa. Nie zdziw się zatem :-),
  • po drugie kontynuować wysyłanie w newsletterze krótkich porad na temat zarządzania czasem, czyli #TIMEHACKów.
  • po trzecie szykuje się wyzwanie, które podejmę w maju lub najpóźniej w czerwcu, a będzie się odbywało na Twitterze. Nic więcej nie mogę powiedzieć, bo na razie to niespodzianka (przede wszystkim dla mojej strefy komfortu).

Zatem bądźmy w kontakcie i proszę trzymaj kciuki za moje plany, tak samo, jak ja będę trzymał je za Twoje. Pamiętaj jednak, że bez działania wszystkie plany pozostają tylko marzeniami.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez rawpixel.com i pobrane z serwisu Unsplash.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.