Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Podsumowanie celów – czerwiec 2018

podsumowanie celów czerwiec 2018

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Czerwiec okazał się zdecydowanie lepszym miesiącem niż maj. Maj wywrócił wszystkie plany do góry nogami, a w czerwcu wróciłem na właściwe tory, ale może po kolei.

JAKIE BYŁY PLANY?

Na czerwiec zaplanowałem jeden duży cel, którego nie zrobiłem w maju:

  • odświeżenie wyglądu bloga.

Na ten cel złożyło się 8 mniejszych lub większych zadań, wśród których znalazły się:

  • nagranie i ustawienie wtyczki do robienia kopii zapasowych,
  • poprawienie planu informowania czytelników o artykułach,
  • odświeżenie opisu „O mnie” w panelu bocznym,
  • odświeżenie opisu „O mnie” na dedykowanej stronie,
  • wymiana moich starych zdjęć na nowe,
  • przemyślenie zagadnień związanych z szatą graficzną artykułów,
  • i jeszcze dwie drobne kwestie techniczne.

JAK MI POSZŁO?

Jak już wspomniałem, maj nie był najlepszym miesiącem, więc do planowania czerwca podszedłem ostrożniej i zaplanowałem mniej zadań do zrobienia. Chociaż wydaje się, że jest ich sporo.

W końcu mogę uznać, że odniosłem sukces, realizując 7 z 8 zadań. Jedynym zadaniem, którego nie zakończyłem była wymiana moich starych zdjęć profilowych na blogu na nowe. Jednak nie dlatego, że nie zdążyłem ich zrobić, ale raczej dlatego, że nie zdążyłem z nich wybrać jednego odpowiedniego i przygotować do publikacji. Ale przede mną lipiec, więc dam radę 🙂

PLANY NA LIPIEC

CZAS DO DYSPOZYCJI

Czas do dyspozycji w lipcu na pewno się skurczy, bo zaczyna się okres wakacyjny, w którym zazwyczaj poświęcam więcej czasu rodzinie, jesteśmy też więcej poza domem. Oczywiście będę też na dłuższym urlopie, w którego czasie zamierzam trzymać się z dala od komputera 🙂 Może się, zatem zdarzyć, że w tym okresie opublikuję mniej artykułów na blogu, chociaż chciałbym tego uniknąć.

 W LIPCU ZAMIERZAM:

W lipcu daję sobie więcej luzu przy pracach związanych z blogiem. Dlatego głównie będę doszlifowywał różne drobne kwestie związane z SEO, Newsletterem i wymianą zdjęcia profilowego.

Poza blogiem dalej będę się oddawał mojej nowej pasji, czyli jeździe na longbordzie, a faktycznie to nauce jazdy na nim 😉 Dodatkowo mam sporo fajnych planów wakacyjnych, wyjazdowych i nie tylko, ale co z nich wyniknie dam znać pod koniec lipca.

Pozostałe comiesięczne podsumowania znajdziesz tutaj.

Udanego wypoczynku.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Christin Hume i pobrane z serwisu Unsplash.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone