Podsumowanie celów – czerwiec 2018

Czerwiec okazał się zdecydowanie lepszym miesiącem niż maj. Maj wywrócił wszystkie plany do góry nogami, a w czerwcu wróciłem na właściwe tory, ale może po kolei.

JAKIE BYŁY PLANY?

Na czerwiec zaplanowałem jeden duży cel, którego nie zrobiłem w maju:

  • odświeżenie wyglądu bloga.

Na ten cel złożyło się 8 mniejszych lub większych zadań, wśród których znalazły się:

  • nagranie i ustawienie wtyczki do robienia kopii zapasowych,
  • poprawienie planu informowania czytelników o artykułach,
  • odświeżenie opisu „O mnie” w panelu bocznym,
  • odświeżenie opisu „O mnie” na dedykowanej stronie,
  • wymiana moich starych zdjęć na nowe,
  • przemyślenie zagadnień związanych z szatą graficzną artykułów,
  • i jeszcze dwie drobne kwestie techniczne.

JAK MI POSZŁO?

Jak już wspomniałem, maj nie był najlepszym miesiącem, więc do planowania czerwca podszedłem ostrożniej i zaplanowałem mniej zadań do zrobienia. Chociaż wydaje się, że jest ich sporo.

W końcu mogę uznać, że odniosłem sukces, realizując 7 z 8 zadań. Jedynym zadaniem, którego nie zakończyłem była wymiana moich starych zdjęć profilowych na blogu na nowe. Jednak nie dlatego, że nie zdążyłem ich zrobić, ale raczej dlatego, że nie zdążyłem z nich wybrać jednego odpowiedniego i przygotować do publikacji. Ale przede mną lipiec, więc dam radę 🙂

PLANY NA LIPIEC

CZAS DO DYSPOZYCJI

Czas do dyspozycji w lipcu na pewno się skurczy, bo zaczyna się okres wakacyjny, w którym zazwyczaj poświęcam więcej czasu rodzinie, jesteśmy też więcej poza domem. Oczywiście będę też na dłuższym urlopie, w którego czasie zamierzam trzymać się z dala od komputera 🙂 Może się, zatem zdarzyć, że w tym okresie opublikuję mniej artykułów na blogu, chociaż chciałbym tego uniknąć.

 W LIPCU ZAMIERZAM:

W lipcu daję sobie więcej luzu przy pracach związanych z blogiem. Dlatego głównie będę doszlifowywał różne drobne kwestie związane z SEO, Newsletterem i wymianą zdjęcia profilowego.

Poza blogiem dalej będę się oddawał mojej nowej pasji, czyli jeździe na longbordzie, a faktycznie to nauce jazdy na nim 😉 Dodatkowo mam sporo fajnych planów wakacyjnych, wyjazdowych i nie tylko, ale co z nich wyniknie dam znać pod koniec lipca.

Pozostałe comiesięczne podsumowania znajdziesz tutaj.

Udanego wypoczynku.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Christin Hume i pobrane z serwisu Unsplash.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2019 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.