Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Nie patrz w górę | PIG Podcast #42

PiG Podcast

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Subskrybuj podcast w swojej ulubionej aplikacji:

Nie patrz w górę, a może raczej patrz w dół. Tym razem odbiegliśmy mocno od tradycyjnych tematów naszych odcinków i postanowiliśmy porozmawiać o filmie, zresztą nie ma w tym chyba nic dziwnego, co jakiś czas rozmawiamy o filmach w naszym podcaście. Jednak po raz pierwszy bierzemy na nasze barki film fabularny, nie dokument.

Nie patrz w górę – to wyreżyserowany przez Adama McKay’a hit Netflixa, z gwiazdorską obsadą: Leonardo di Caprio, Jennifer Lawrance, czy Meryl Streep. Zresztą jest to hit, który rozpalił fora internetowe, Twittera i inne media do czerwoności. Mam wrażenie, że znowu świat podzielił się na pół, albo lubisz ten film, albo nie.

A jakie jest nasze stanowisko? Co myślimy o tym filmie? Jak go odebraliśmy? I czy naszym zdaniem warto go obejrzeć? – tego wszystkiego dowiesz się z tego odcinka. Oczywiście nie obyło się bez różnic w zdaniach.

Uwaga, są spojlery – jeżeli nie oglądałaś/eś, a zamierzasz… żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy.

Tutaj znajdziesz blog Grzegorza Sztanka, współautora PiG Podcastu. Jego autorstwa jest również grafika wykorzystana tym w artykule.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone