ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I POBIERZ E-BOOKA

Jeżeli podobają Ci się artykuły, które publikuje na blogu, oraz chcesz mieć więcej czasu na to, co dla Ciebie ważne, to z pewnością spodoba Ci się newsletter.

Zapis na newsletter jest całkowicie bezpłatny i taki już pozostanie na zawsze. Żeby się zapisać, kliknij tutaj, a jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam do lektury tekstu poniżej.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA?

Po pierwsze, subskrybenci zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym, co dzieje się na blogu. Zazwyczaj wysyłam wiadomości w okolicach 5 – 6 rano. W mediach społecznościowych informacje o nowych wpisach pojawiają się zdecydowanie później. Zazwyczaj po południu.

Po drugie, subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Po trzecie, na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka „9 sposobów na więcej czasu”.

Po czwarte, dwanaście razy w roku dostajesz do pobrania kalendarz na każdy miesiąc.

CO ZNAJDZIESZ W E-BOOKU?

okladka

Dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność oraz dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

Czy moje dane są bezpieczne?

Tak. Korzystam z wielu zabezpieczeń, w tym z protokołu SSL. Zbieram minimum niezbędne do zapisu, czyli adres e-mail. Jest on przechowywany u dostawcy The Rocket Science Group LLC d/b/a MailChimp, który przystąpił do  programu Privacy Shield i w ten sposób gwarantują odpowiedni poziom ochrony danych osobowych wymagany przez przepisy Unii Europejskie.

Kiedy i jak mogę odwołać subskrypcję?

Możesz to zrobić zawsze. Link do wypisania się z newslettera jest dostępny na dole wiadomości, którą ode mnie otrzymujesz. Gdybyś mimo to miał problem, zawsze możesz do mnie w tej sprawie napisać.

Czy organizujesz specjalne wydarzenia dla subskrybentów?

Tak. Od czasu do czasu będą pojawiać się specjalne wydarzenia tylko dla czytelników newslettera, takie jak mini kursy, wyzwania, boot campy, czy mini porady.

Jak często będę otrzymywał wiadomości?

Zazwyczaj staram się pisać nie częściej niż raz na tydzień, chyba że akurat trwa jakieś wydarzenie (wymienione powyżej). W takich sytuacjach, przez pewien czas (np. tydzień) na pewno będę wysyłał wiadomości częściej niż raz na tydzień.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2019 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone