NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowego e-booka.

wszystko zaczyna się od planowania

Na ponad 90 stronach e-booka „Wszystko zaczyna się od planowania” zebrałem proste i skuteczne metody planowania, które pomogą Ci zapanować nad życiem, uporządkować je i nadać mu pożądany kierunek.

Co jeszcze zyskasz dzięki e-bookowi?

  • Znajdziesz odpowiedź na pytanie „Co chcę osiągnąć?” oraz przygotujesz plan, który zwiększy Twoje szanse na osiągnięcie celu i spełnienie marzeń.
  • Zaczniesz żyć i planować w zgodzie ze sobą. Dzięki temu, że poznasz znaczenie ról w życiu, ich wpływu na planowanie oraz jak połączyć jedno i drugie, staniesz się bardziej szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.
  • Poznasz i przećwiczysz krok po kroku każde omawiane w książce zagadnienie. Już nigdy więcej nie będziesz się męczył, siedząc nad kalendarzem i zastanawiając się, jak upchnąć wszystkie ważne sprawy, które masz do załatwienia. W e-booku znajdziesz rozwiązania, dzięki którym wyrobisz w sobie umiejętności potrzebne do skutecznego zarządzania sobą w czasie.

Aby pobrać e-booka wystarczy, że zapiszesz się do mojego newslettera.

Dodatkowo zapisując się na Newsletter, otrzymasz nie tylko bezpłatnego e-booka „Wszystko zaczyna się od planowania", ale również materiały dostępne tylko dla subskrybentów oraz wiele praktycznych porad z zakresu:

  • zarządzania sobą w czasie,
  • efektywności,
  • zwiększania produktywności
  • realizacji własnych celów.

A wszystko to wprost do Twojej skrzynki e-mail.

Zapewniam Cię również, że tak samo jak Ty nienawidzę spamu. Twój adres e-mail nigdy nie zostanie przekazy nikomu innemu.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].

 

 

Nawigacja