Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I POBIERZ E-BOOKA

Jak zacząć i nie przestać

CO ZNAJDZIESZ W E-BOOKU?

15 piekielnie skutecznych rad, które pomogą Ci spełniać marzenia, osiągać cele i budować nawyki. Wszystkie rady w e-booku zostały ułożone w taki sposób, by stanowiły logiczny ciąg działań wspomagających Cię w drodze do realizacji Twoich celów.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA?

Po pierwsze, na dobry początek znajomości dostajesz bezpłatnego e-booka „Jak zacząć i nie przestać?

Po drugie, subskrybenci zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym, co dzieje się na blogu. Wiadomości o nowych artykułach, wyzwaniach, promocjach i bonusach wysyłam zaraz po ich opublikowaniu na blogu. W mediach społecznościowych informacje te pojawiają się zdecydowanie później.

Po trzecie, subskrybenci otrzymują idee i pomysły związane z mądrą produktywnością, organizacją i efektywnością, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Po czwarte, dwanaście razy w roku dostajesz do pobrania kalendarz na każdy miesiąc, a raz na rok kalendarz na 12 miesięcy.

CO ZNAJDZIESZ W NEWSLETTERZE?

Jeżeli podobają Ci się artykuły, które publikuje na blogu i chcesz mieć więcej czasu na to, co dla Ciebie ważne, to z pewnością spodoba Ci się newsletter.

Wiadomość, która trafi wprost do Twojej skrzynki pocztowej będą trafiać energetyzujące wiadomości. Znajdziesz w nich między innymi:

  • informacje o nowych artykuł, które opublikowałem na blogu,
  • idee pomagające być bardziej produktywnym,
  • inspirujące cytaty,
  • informacje o produktach, usługach i wyzwaniach.

Czasami dorzucam też coś ekstra tylko dla subskrybentów.

Zapis na newsletter jest całkowicie bezpłatny i taki już pozostanie na zawsze. Zapisując się na newsletter dostaniesz darmowego e-booka na początek znajomości.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

Czy moje dane są bezpieczne?

Tak. Korzystam z wielu zabezpieczeń, w tym z protokołu SSL. Zbieram minimum informacji niezbędnych do zapisu, czyli tylko adres e-mail. Jest on przechowywany u dostawcy The Rocket Science Group LLC d/b/a MailChimp, który przystąpił do  programu Privacy Shield i w ten sposób gwarantują odpowiedni poziom ochrony danych osobowych wymagany przez przepisy Unii Europejskie.

Kiedy i jak mogę odwołać subskrypcję?

Możesz to zrobić zawsze. Link do wypisania się z newslettera jest dostępny na dole wiadomości, którą ode mnie otrzymujesz. Gdybyś mimo to miał jakiś problem lub wątpliwości, zawsze możesz do mnie napisać w tej sprawie .

Czy organizujesz specjalne wydarzenia dla subskrybentów?

Tak. Od czasu do czasu będą pojawiać się specjalne wydarzenia tylko dla czytelników newslettera, takie jak mini kursy, wyzwania, boot campy, czy mini porady.

Jak często będę otrzymywał wiadomości?

Zazwyczaj staram się pisać nie częściej niż raz na tydzień, chyba że akurat trwa jakieś wydarzenie lub promocja. W takich sytuacjach, przez pewien czas (np. tydzień) na pewno będę wysyłał wiadomości częściej.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone