O MNIE

Na blogu znajdziesz wiedzę, narzędzia i inspiracje, które pozwolą Ci stać się bardziej zorganizowaną osobą, a tym samym przejąć kontrolę nad swoim życiem i czasem, rozwijać się, spełniać marzenia oraz osiągać cele.

Kim jestem?

Nazywam się Piotr Szostak i dzielę się swoją wiedzę na temat zarządzania czasem, planowania oraz osiągania celów.

W 2014 roku opublikowałem swój pierwszy wpis na nieistniejącym już blogu poświęconym tematyce zarządzania i organizacji w bankach spółdzielczych. Na bazie tamtych doświadczeń i posiadanej wiedzy powołałem do życia drugiego bloga jakosiagaccele.com. Od tego czasu opublikowałem na nim ponad 200 artykułów.

Przez ostatnich klika lat przeczytałem setki książek i artykułów poświęconych rozwojowi osobistemu. Metodą prób i błędów sprawdziłem, które z rad działają, a które nie.

Gdy sam zaczynałem zmiany, byłem w czarnej d…ziurze. Stare schematy działania wyczerpały się i przestały przynosić efekty. W pracy zostałem zdegradowany, studia doktorskie, na które zapisałem się w przypływie hura optymizmu i bez większego zastanowienia się, szły mi jak krew z nosa. Do tego smutki, topiłem grając godzinami w gry komputerowe. Z jednej strony nie miałem pomysłu na siebie, z drugiej wiedziałem, że nie mogę i nie chcę dłużej tkwić w nieskutecznym schemacie.

Nie poddałem się jednak i jestem dzisiaj przykładem, że nawet gdy wszystko idzie wbrew naszym oczekiwaniom, można to zmienić i osiągnąć sukces. Sukces mierzony własną miarą.

Im dłużej pracowałem nad sobą, tym wyraźniej zaczynałem dostrzegać, że zależy mi również na tym, by inni także doświadczyli tego samego, co ja: poczucia władzy nad swoim życiem, szczęścia i spełnienia. Tak powstał blog, na którym od 2016 roku pomagam innym stawać się bardziej zorganizowanymi, odzyskiwać władzę nad czasem, osiągać cele, a tym samym odnajdywać poczucie sensu.

W tym czasie miałem okazję współpracować z magazynami branżowymi bs.net i Bank spółdzielczy oraz portalem internetowym bs.net.pl, wystąpiłem gościnnie w podcaście Justyny Falkowskiej, zostałem wolontariuszem Projektu BAKCYL, zajmującego się edukacją finansową młodzieży, oraz zrobiłem mnóstwo rzeczy, o których wcześniej mogłem tylko marzyć.

Czytając mojego bloga, przekonasz się, że bycie zorganizowanym jest prostsze niż myślisz.

Więcej informacji:

Kontakt:

Jeżeli masz pomysł na kolejny wpis, propozycję współpracy lub chcesz do mnie napisać w innej sprawie, to możesz skorzystać z zamieszczonego na blogu formularza kontaktowego.

Pamiętaj jednak, że pomimo że staram się odpowiadać jak najszybciej na nowe wiadomości, to jednak może się zdarzyć, że otrzymasz ode mnie odpowiedź nawet z kilkudniowym opóźnieniem.

Poza blogiem jestem aktywny przede wszystkim na Facebooku i Twitterze. Jeżeli bardzo zależy Ci na kontakcie ze mną, to najszybciej otrzymasz odpowiedź właśnie na nich.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na blogu i u mnie, to zachęcam Cię do:

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP  ŻADNEGO ARTYKUŁU.

 

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję. Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka “9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.