O MNIE

Na blogu znajdziesz wiedzę, narzędzia i inspiracje, które pozwolą Ci nie tylko stać się bardziej zorganizowaną osobą, ale również pomogą Ci oszczędzić czas i skupić się na tym co najważniejsze oraz osiągnąć szczęście.

 

KIM JESTEM?

Nazywam się Piotr Szostak mieszkam z żoną i córką w Poznaniu, a na blogu dzielę się swoją wiedzę na temat zarządzania czasem, planowania oraz osiągania celów. Przeczytaj moją historię.

Piotr Szostak

WIĘCEJ INFORMACJI:

 

KONTAKT:

Jeżeli masz pomysł na kolejny wpis, propozycję współpracy lub chcesz do mnie napisać w innej sprawie, to możesz skorzystać z zamieszczonego na blogu formularza kontaktowego.

Pamiętaj jednak, że pomimo że staram się odpowiadać jak najszybciej na nowe wiadomości, to jednak może się zdarzyć, że otrzymasz ode mnie odpowiedź nawet z kilkudniowym opóźnieniem.

Poza blogiem jestem aktywny przede wszystkim na Facebooku i Twitterze. Jeżeli bardzo zależy Ci na kontakcie ze mną, to najszybciej otrzymasz odpowiedź właśnie na nich.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na blogu i u mnie, to zachęcam Cię do:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2019 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone