Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

O MNIE

Na blogu znajdziesz wiedzę, narzędzia i inspiracje, które pozwolą Ci nie tylko stać się bardziej zorganizowaną osobą, ale również pomogą Ci oszczędzać czas, skupić się na tym co najważniejsze oraz osiągać cele i spełniać marzenia.

KIM JESTEM?

Nazywam się Piotr Szostak, mieszkam z żoną i córką w Poznaniu. Od 10 lat zajmuję się zarządzaniem czasem, planowaniem, efektywnością i produktywnością. Jestem certyfikowanym menadżerem ds. zarządzania procesami i jakością oraz trenerem-szkoleniowcem. Od 2016 roku prowadzę bloga jakosiagaccele.com, na którym dzielę się swoją wiedzą. W 2020 roku mój blog zajął I miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! w kategorii Pasja i Praca.

W swoich artykułach skupiam się na tym:

  • jak myśleć w długiej perspektywie czasu, a jednocześnie nie zapominać o tu i teraz,
  • jak planować skutecznie i prosto,
  • jak osiągać lepsze rezultaty, nie przepracowując się,
  • jak osiągać cele i spełniać marzenia,
  • jak znaleźć to, co dla nas ważne i żyć w zgodzie ze sobą.

To oczywiście nie wszystkie tematy, które poruszam. Jeżeli jesteś ciekawy, o czym jeszcze piszę, to zerknij, proszę do spisu wszystkich artykułów, jest ich już ponad 290.

piotr szostak

WIĘCEJ INFORMACJI O MNIE:

KONTAKT:

Jeżeli masz pomysł na kolejny artykuł, propozycję współpracy lub chcesz do mnie napisać w innej sprawie, to możesz skorzystać z zamieszczonego na blogu formularza kontaktowego. Poza blogiem jestem aktywny na Facebooku i Twitterze.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na blogu i u mnie, to zachęcam Cię do:

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone