Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Najlepszy blog w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca

najlepszy blog

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zdobyłem tytuł najlepszego bloga 2020 w kategorii Pasja i Praca w ramach konkursu BLOGS from the Heart! Dla mnie to niesamowite wydarzenie,  o którym chciałbym Ci opowiedzieć.

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ

Wygrana w konkursie na najlepszy blog, była jednym z moich największych marzeń związanych z blogiem, które towarzyszyło mi od 2016 roku, kiedy to zacząłem prowadzić bloga.

Choć wstępne wyniki wskazywały na to, że wygrałem, to jednak póki nie było oficjalnych, wszystko mogło się zdarzyć. Tak więc, gdy po długich, bo prawie trzytygodniowych oczekiwaniach, ogłoszono oficjalne wyniki, z drżeniem rąk przeglądałem stronę konkursową. Gdy dotarłem do swojej kategorii, uczucie euforii pomieszało się z ulgą. Wygrałem, wysiłek mój i wasz nie poszedł na marne, został przekuty na sukces i pokazał, że wiemy jak osiągać cele 🙂 Spełniłem swoje marzenie.

Bardzo ucieszyły mnie słowa organizatorów konkursu, które pozwolę sobie przytoczyć w całości:

Jeśli chciałbyś poprawić swoje relacje ze światem, jeśli dążysz do osiągnięcia założonych przez siebie celów, jeśli myślisz o rozwoju osobistym, jeśli chcesz być po prostu lepszym, bardziej zorganizowanym człowiekiem, to koniecznie odwiedź blog „Jak osiągać cele”. Znajdziesz tam ogromną ilość artykułów Piotra, uporządkowanych intuicyjnie i klarownie, pisanych w sposób skondensowany i konkretny dla każdego.

najlepszy blog

WASZA MOC I SIŁA

Tak naprawdę to wszystko było w Waszych rękach, rękach czytelników, którzy mnie wspierali swoimi głosami przez cały czas trwania konkursu. To dowód na to, jak jesteście zaangażowaną społecznością, że chciało wam się w środku lata pamiętać i poświęcić czas na głosowanie.

Bardzo to doceniam. Dodało mi to skrzydeł do dalszej pracy, ponieważ wiem, że po drugiej stronie ekranu jesteście Wy, którzy czytacie, komentujecie i znajdujecie czas na to, by mnie wesprzeć. Bardzo wam za to dziękuję.

JAK TO JEST ZOSTAĆ NAJLEPSZYM BLOGEREM?

Super. Czuję się teraz:

  • Szczęśliwy.
  • Pełen euforii.
  • Pełen siły do dalszego działania.

To zwycięstwo to również dowód na to, że warto ciężko pracować, warto marzyć i że marzenia można spełnić.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Andrea Zignin i pobrane z Unsplash.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

Jak znależć czas?

Jak znaleźć czas?

Od razu na początku umówmy się co do jednej rzeczy. Nigdy nie ma wystarczająco dużo czasu. Jesteśmy umówieni? Tak? To możesz czytać dalej.

nie mam czasu

Ile masz czasu?

Nie wiem, ile to już razy słyszałem od ludzi, że „nie mają wystarczająco dużo czasu” na robienie ważnych rzeczy w swoim życiu. Pewnie sam też

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Jak zacząć i nie przestać

POCZEKAJ - MOŻE CHCESZ E-BOOKA?

Chcesz otrzymać darmowego e-booka Jak zacząć i nie przestać? z 15 piekielnie skutecznymi radami, które pomogą Ci osiągać cele i budować nawyki? Jeżeli tak, to dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości o nowościach, produktach i usługach związanych z blogiem. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].