Lista kontrolna – pisanie artykułów na bloga

W styczniu postanowiłem, że zaktualizuję listę kontrolną do publikacji artykułów na blogu i  zrobiłem to. Jednak zabrakło mi czasu na to, by zamienić ją w wersję elektroniczną. Czas znalazłem dopiero w lutym i oto jest: lista kontrolna po liftingu 🙂

LISTA KONTROLNA – TŁO POWSTANIA

Szczegółowo zasady tworzenia i korzystania z list kontrolnych opisałem w oddzielnym artykule. Wtedy też podawałem przykładową listę kontrolną, którą wykorzystywałem do pisania i publikowania artykułów na blogu. Od tamtego czasu upłynęło trochę wody i pewne rzeczy uległy doszlifowaniu, modyfikacją i zmianą, które nabrały nowego kształtu.

POBIERZ, JEŻELI POTRZEBUJESZ

Ze względów praktycznych pewne pola w liście, którą zamieściłem do pobrania, pozostawiłem puste tak, aby lista była bardziej uniwersalna i możliwa do zastosowania przez innych blogerów. Więc jeżeli prowadzisz bloga i nie jesteś do końca zadowolony ze sposobu, w jaki publikujesz i promujesz swoje, to nie krępuj się i pobierz listę kontrolą:

POBIERAM LISTĘ KONTROLNĄ.

 

Zdjęcie wykonane przez rawpixel.com i pobrane z Unsplash.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.