Lista kontrolna – pisanie artykułów na bloga

W styczniu postanowiłem, że zaktualizuję listę kontrolną do publikacji artykułów na blogu i  zrobiłem to. Jednak zabrakło mi czasu na to, by zamienić ją w wersję elektroniczną. Czas znalazłem dopiero w lutym i oto jest: lista kontrolna po liftingu 🙂

Lista kontrolna – tło powstania

Szczegółowo zasady tworzenia i korzystania z list kontrolnych opisałem w oddzielnym wpisie. Wtedy też podawałem przykładową listę kontrolną, którą wykorzystywałem do pisania i publikowania artykułów na blogu. Od tamtego czasu upłynęło trochę wody i pewne rzeczy uległy doszlifowaniu, modyfikacją i zmianą, które nabrały nowego kształtu.

Pobierz, jeżeli potrzebujesz

Ze względów praktycznych pewne pola w liście, którą zamieściłem do pobrania, pozostawiłem puste tak, aby lista była bardziej uniwersalna i możliwa do zastosowania przez innych blogerów. Więc jeżeli prowadzisz bloga i nie jesteś do końca zadowolony ze sposobu, w jaki publikujesz i promujesz swoje, to nie krępuj się i pobierz listę kontrolą:

Pobieram listę kontrolną.

 

Zdjęcie wykonane przez rawpixel.com i pobrane z Unsplash.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].

Możliwość komentowania została wyłączona.

Nawigacja