Jak Twoje postanowienia noworoczne?

Jak Twoje postanowienia noworoczne? Pamiętasz jeszcze o nich i o tym, co chciałeś zrobić w tym roku, czy może wraz z każdym dniem mijającym od Sylwestra popadają w zapomnienie również Twoje postanowienia noworoczne.

Jeżeli tak się dzieje, to nie martw się nie jesteś sam. Do końca marca ponad 30% osób przestanie realizować swoje postanowienia noworoczne. Nie jest to bynajmniej powód, abyś i Ty zaliczał się do tej grupy.

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE O PONAD 70%

Zatem jeżeli chcesz zrealizować swoje postanowienia noworoczne, to możesz to zrobić. Możesz też zwiększyć o ponad 70% szansę na ich realizację. Wystarczy, że zrobisz 4 rzeczy:

  • Po pierwsze wyznaczysz sobie nie więcej niż 3 cele, a najlepiej, jeżeli będzie to jeden cel.
  • Po drugie zapiszesz swój cel lub cele.
  • Po trzecie zrobisz plan realizacji celu lub celów.
  • I po czwarte będziesz śledził postępy w ich realizacji.

Szerzej o tych 4 krokach możesz przeczytać we artykule poświęconym postanowieniom noworocznym.

POTKNIĘCIA, A POSTANOWIENIA NOWOROCZNE

A jeszcze dwie kwestie. Jeżeli zdarzyło Ci się lub zdarzy, że przestaniesz realizować swój cel, to weź głęboki oddech, zrób sobie krótką przerwę i zacznij tam, gdzie skończyłeś. To, że przerwałeś, nie oznacza, że już nie wolno Ci kontynuować realizacji celu. To oznacza tylko tyle, że się potknąłeś. I tyle. Każdy ma do tego prawo.

I druga kwestia nie musisz czekać z rozpoczęciem spełniania swoich marzeń do nowego roku. Możesz zacząć w dowolnym momencie. Najlepiej od razu.

Powodzenia w spełnianiu marzeń, osiąganiu celów i w realizacji postanowień noworocznych.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.