Jak Twoje postanowienia noworoczne?

Jak Twoje postanowienia noworoczne? Pamiętasz jeszcze o nich i o tym, co chciałeś zrobić w tym roku, czy może wraz z każdym dniem mijającym od Sylwestra popadają w zapomnienie również Twoje postanowienia noworoczne.

Jeżeli tak się dzieje, to nie martw się nie jesteś sam. Do końca marca ponad 30% osób przestanie realizować swoje postanowienia noworoczne. Nie jest to bynajmniej powód, abyś i Ty zaliczał się do tej grupy.

Zwiększ swoje szanse o ponad 70%

Zatem jeżeli chcesz zrealizować swoje postanowienia noworoczne, to możesz to zrobić. Możesz też zwiększyć o ponad 70% szansę na ich realizację. Wystarczy, że zrobisz 4 rzeczy:

  • Po pierwsze wyznaczysz sobie nie więcej niż 3 cele, a najlepiej, jeżeli będzie to jeden cel.
  • Po drugie zapiszesz swój cel lub cele.
  • Po trzecie zrobisz plan realizacji celu lub celów.
  • I po czwarte będziesz śledził postępy w ich realizacji.

Szerzej o tych 4 krokach możesz przeczytać we wpisie poświęconym postanowieniom noworocznym.

Potknięcia, a postanowienia noworoczne

A jeszcze dwie kwestie. Jeżeli zdarzyło Ci się lub zdarzy, że przestaniesz realizować swój cel, to weź głęboki oddech, zrób sobie krótką przerwę i zacznij tam, gdzie skończyłeś. To, że przerwałeś, nie oznacza, że już nie wolno Ci kontynuować realizacji celu. To oznacza tylko tyle, że się potknąłeś. I tyle. Każdy ma do tego prawo.

I druga kwestia nie musisz czekać z rozpoczęciem spełniania swoich marzeń do nowego roku. Możesz zacząć w dowolnym momencie. Najlepiej od razu.

Powodzenia w spełnianiu marzeń, osiąganiu celów i w realizacji postanowień noworocznych.

WYZWANIE – #ZRÓB MIEJSCE NA TO, CO WAŻNE

marzenia

Już 20 października rusza WYZWANIE „Zrób miejsce na to, co ważne”, które pomoże Ci nie tylko uporządkować tydzień, ale również znaleźć w nim czas na te aktywności, na które do tej pory nie znajdowałeś czasu.
Wyzwanie będzie trwało 16 dni i składało się z 6 modułów, które pomogą Ci zrobić miejsce na to, co ważne.

POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Nawigacja