Ebook “Wszystko zaczyna się od planowania” jest już dostępny

Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany przeze mnie moment, czyli premiera ebooka WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD PLANOWANIA.

To dla mnie bardzo ważne, ponieważ uważam, że planowanie jest jednym z najważniejszych elementów osiągania celów, spełniania marzeń i robienia rzeczy ważnych zamiast pilnych. Poprzez tę książkę chcę pokazać, że dzięki planowaniu można osiągnąć naprawdę wiele. Począwszy od uporządkowania swojego dnia w pracy i w domu, poprzez zapanowanie nad najważniejszą jednostką czasu, jaką jest tydzień po planowanie i osiąganie długoterminowych celów oraz nadanie życiu głębszego sensu.

Dla kogo jest ta książka?

Dla tych wszystkich, którzy chcą coś osiągnąć, zmienić lub robić lepiej, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. W tym ebooku podpowiadam im, jak dzięki planowaniu można zapanować nad własnym życiem i osiągnąć cele, które wydawały się zbyt duże do osiągnięcia.

Co znajdziesz w ebooku?

Ponad 90 stron podzielonych na trzy części. Każda z nich poświęcona jest trochę innemu zagadnieniu planowania. Pierwsza część to nauka planowania od podstaw. Druga to planowanie drogi do osiągnięcia celów i spełnienia marzeń. Natomiast trzecia część poszerza zagadnienia planowania o kwestię ról życiowych i ich wpływu na plany i planowanie.

>>>POBIERZ EBOOKA WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD PLANOWANIA<<<

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja