Ebook “Wszystko zaczyna się od planowania” jest już dostępny

Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany przeze mnie moment, czyli premiera ebooka WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD PLANOWANIA.

UWAGA: W TEJ CHWILI E-BOOK NIE JEST DOSTĘPNY

To dla mnie bardzo ważne, ponieważ uważam, że planowanie jest jednym z najważniejszych elementów osiągania celów, spełniania marzeń i robienia rzeczy ważnych zamiast pilnych. Poprzez tę książkę chcę pokazać, że dzięki planowaniu można osiągnąć naprawdę wiele. Począwszy od uporządkowania swojego dnia w pracy i w domu, poprzez zapanowanie nad najważniejszą jednostką czasu, jaką jest tydzień po planowanie i osiąganie długoterminowych celów oraz nadanie życiu głębszego sensu.

DLA KOGO JEST TA KSIĄŻKA?

Dla tych wszystkich, którzy chcą coś osiągnąć, zmienić lub robić lepiej, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. W tym ebooku podpowiadam im, jak dzięki planowaniu można zapanować nad własnym życiem i osiągnąć cele, które wydawały się zbyt duże do osiągnięcia.

CO ZNAJDZIESZ W EBOOKU?

Ponad 90 stron podzielonych na trzy części. Każda z nich poświęcona jest trochę innemu zagadnieniu planowania. Pierwsza część to nauka planowania od podstaw. Druga to planowanie drogi do osiągnięcia celów i spełnienia marzeń. Natomiast trzecia część poszerza zagadnienia planowania o kwestię ról życiowych i ich wpływu na plany i planowanie.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on pinterest
Udostępnij na Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

sukces

Pięć poziomów sukcesu

Chyba jednym z największych wyzwań związanych z przekładaniem marzeń na cele jest określenie, kiedy będziemy wiedzieli, że osiągnęliśmy to, co zamierzaliśmy. Czyli, innymi słowy, jaką

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I NIE PRZEGAP ŻADNEGO ARTYKUŁU.

Dbam o swoich stałych czytelników i zawsze jako pierwsi otrzymują informacje o tym co dzieje się na blogu. Oprócz tego subskrybenci otrzymują porady i triki, a także biorą udział we wszystkich bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję.

Dodatkowo na dobry początek znajomości dorzucam bezpłatnego e-booka:

“9 sposobów na więcej czasu.”

Zostań subskrybentem bloga i otrzymaj dostęp do tego wszystkiego, do czego inni nie mają dostępu. Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć ten mały czerwony przycisk.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Zebrałem w nim dziewięć prostych sposobów na to, by mieć więcej czasu i mniej stresów. Dowiesz się z niego między innymi, dlaczego warto mieć porządek, jak sen wpływa na naszą efektywność i dlaczego warto zrezygnować z multitaskingu.