Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Ebook “Wszystko zaczyna się od planowania” jest już dostępny

wszystko zaczyna się od planowania

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany przeze mnie moment, czyli premiera ebooka WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD PLANOWANIA.

UWAGA: W TEJ CHWILI E-BOOK NIE JEST DOSTĘPNY

To dla mnie bardzo ważne, ponieważ uważam, że planowanie jest jednym z najważniejszych elementów osiągania celów, spełniania marzeń i robienia rzeczy ważnych zamiast pilnych. Poprzez tę książkę chcę pokazać, że dzięki planowaniu można osiągnąć naprawdę wiele. Począwszy od uporządkowania swojego dnia w pracy i w domu, poprzez zapanowanie nad najważniejszą jednostką czasu, jaką jest tydzień po planowanie i osiąganie długoterminowych celów oraz nadanie życiu głębszego sensu.

DLA KOGO JEST TA KSIĄŻKA?

Dla tych wszystkich, którzy chcą coś osiągnąć, zmienić lub robić lepiej, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. W tym ebooku podpowiadam im, jak dzięki planowaniu można zapanować nad własnym życiem i osiągnąć cele, które wydawały się zbyt duże do osiągnięcia.

CO ZNAJDZIESZ W EBOOKU?

Ponad 90 stron podzielonych na trzy części. Każda z nich poświęcona jest trochę innemu zagadnieniu planowania. Pierwsza część to nauka planowania od podstaw. Druga to planowanie drogi do osiągnięcia celów i spełnienia marzeń. Natomiast trzecia część poszerza zagadnienia planowania o kwestię ról życiowych i ich wpływu na plany i planowanie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone