Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Co nowego na blogu?

co nowego na blogu
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

W końcu odważyłem się i dokonałem kilku istotnych zmian, z którymi nosiłem się już od jakiegoś czasu. Teraz patrząc z perspektywy czasu, warto było wcześniej zaufać intuicji i podążyć za jej podpowiedziami. W tym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie: Co nowego na blogu?

BLOG

Od maja sporo zmieniło się na blogu. Począwszy od skórki, która wygląda teraz o niebo lepiej od tamtej, po najważniejsze, czyli tematykę. Nadal będą pojawiały się artykuły o bankach spółdzielczych i zarządzaniu, ale będą stanowiły mniejszość. Pozostanie czytelnia z krótkimi recenzjami książek, które czytałem i uważam, że mogę je z czystym sumieniem polecić do przeczytania. Pojawiła się też nowa kategoria „Rozwój osobisty”,  w której będę publikował artykuły związane z nową tematyką bloga, czyli osiąganiem celów, zarządzaniem sobą, planowaniem i efektywnością.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Z innych ważnych zmian to, skupiam całą swoją uwagę tylko na dwóch portalach społecznościowych: Facebooku i Twitterze (potem może dojdzie jeszcze jeden, ale na razie to pieśń przyszłości). Pozostałe portale idą w odstawkę i nie będą pojawiać się na nich żadne informacje o nowych artykułach (niedługo pojawi się artykuł, odpowiadający na pytanie co mnie do tego skłoniło). Więc jeżeli chcesz być nadal na bieżąco, to obserwuj jeden z tych profili: @PiotrSzostak lub www.facebook.com/jakosiagaccele/.

A i jeszcze jedna rzecz na koniec. Będą relacje z moich eksperymentów związanych z zarządzaniem sobą i efektywnością, z których dowiecie się, jak działają różne metody i tricki, a także co zrobiłem dobrze, a co źle, co działa (przynajmniej w moim przypadku), a co jednak się nie sprawdza. Będą też testy narzędzi do zwiększania efektywności. Ale wszystko w swoim czasie.

A na razie miłej lektury.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

nawyk

Czego lepiej unikać zmieniając nawyki

Przez ostatnie 10 lat nauczyłem się dużo na temat zmiany nawyków, poczynając od regularnego bieganie, odchudzania się, wczesnego wstawania, prowadzenia domowej księgowości, czy regularnego pisania

czytanie książek

Dlaczego warto czytać książki?

 Od kiedy pamiętam, uwielbiałem czytać książki. Co prawda lektury czytałem bardziej z obowiązku niż dla przyjemności, ale czytałem też masę innych książek, po które sięgałem

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo! Oprócz tego, w newsletterze, będziesz otrzymywał między innymi informację o nowych artykułach, produktach i usługach.