Co nowego na blogu?

W końcu odważyłem się i dokonałem kilku istotnych zmian, z którymi nosiłem się już od jakiegoś czasu. Teraz patrząc z perspektywy czasu, warto było wcześniej zaufać intuicji i podążyć za jej podpowiedziami. W tym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie: Co nowego na blogu?

Blog

Od maja sporo zmieniło się na blogu. Począwszy od skórki, która wygląda teraz o niebo lepiej od tamtej, po najważniejsze, czyli tematykę. Nadal będą pojawiały się wpisy o bankach spółdzielczych i zarządzaniu, ale będą stanowiły mniejszość. Pozostanie czytelnia z krótkimi recenzjami książek, które czytałem i uważam, że mogę je z czystym sumieniem polecić do przeczytania. Pojawiła się też nowa kategoria „Rozwój osobisty”,  w której będę publikował wpisy związane z nową tematyką bloga, czyli osiąganiem celów, zarządzaniem sobą, planowaniem i efektywnością.

Media społecznościowe

Z innych ważnych zmian to, skupiam całą swoją uwagę tylko na dwóch portalach społecznościowych: facebooku i twitterze (potem może dojdzie jeszcze jeden, ale na razie to pieśń przyszłości). Pozostałe portale idą w odstawkę i nie będą pojawiać się na nich żadne informacje o nowych wpisach (niedługo pojawi się wpis, odpowiadający na pytanie co mnie do tego skłoniło). Więc jeżeli chcesz być nadal na bieżąco, to obserwuj jeden z tych profili: @pioszos lub www.facebook.com/jakosiagaccele/.

A i jeszcze jedna rzecz na koniec. Będą relacje z moich eksperymentów związanych z zarządzaniem sobą i efektywnością, z których dowiecie się, jak działają różne metody i tricki, a także co zrobiłem dobrze, a co źle, co działa (przynajmniej w moim przypadku), a co jednak się nie sprawdza. Będą też testy narzędzi do zwiększania efektywności. Ale wszystko w swoim czasie.

A na razie miłej lektury.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów. Przy okazji dostaniesz w prezencie e-booka "9 sposobów na więcej czasu".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja