Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

Co nowego na blogu?

co nowego na blogu

AUTOR: PIOTR SZOSTAK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

W końcu odważyłem się i dokonałem kilku istotnych zmian, z którymi nosiłem się już od jakiegoś czasu. Teraz patrząc z perspektywy czasu, warto było wcześniej zaufać intuicji i podążyć za jej podpowiedziami. W tym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie: Co nowego na blogu?

BLOG

Od maja sporo zmieniło się na blogu. Począwszy od skórki, która wygląda teraz o niebo lepiej od tamtej, po najważniejsze, czyli tematykę. Nadal będą pojawiały się artykuły o bankach spółdzielczych i zarządzaniu, ale będą stanowiły mniejszość. Pozostanie czytelnia z krótkimi recenzjami książek, które czytałem i uważam, że mogę je z czystym sumieniem polecić do przeczytania. Pojawiła się też nowa kategoria „Rozwój osobisty”,  w której będę publikował artykuły związane z nową tematyką bloga, czyli osiąganiem celów, zarządzaniem sobą, planowaniem i efektywnością.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Z innych ważnych zmian to, skupiam całą swoją uwagę tylko na dwóch portalach społecznościowych: Facebooku i Twitterze (potem może dojdzie jeszcze jeden, ale na razie to pieśń przyszłości). Pozostałe portale idą w odstawkę i nie będą pojawiać się na nich żadne informacje o nowych artykułach (niedługo pojawi się artykuł, odpowiadający na pytanie co mnie do tego skłoniło). Więc jeżeli chcesz być nadal na bieżąco, to obserwuj jeden z tych profili: @PiotrSzostak lub www.facebook.com/jakosiagaccele/.

A i jeszcze jedna rzecz na koniec. Będą relacje z moich eksperymentów związanych z zarządzaniem sobą i efektywnością, z których dowiecie się, jak działają różne metody i tricki, a także co zrobiłem dobrze, a co źle, co działa (przynajmniej w moim przypadku), a co jednak się nie sprawdza. Będą też testy narzędzi do zwiększania efektywności. Ale wszystko w swoim czasie.

A na razie miłej lektury.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

plan tygodnia

Jak robić, żeby zrobić?

Jeśli kiedykolwiek przebiegłeś więcej niż kilka kilometrów, prawdopodobnie wiesz, dlaczego musisz przez cały bieg trzymać równe tempo. Biegacze, którzy nie mają doświadczenia i zaczynają długodystansowy

produktywność

Jak nie stać się robotem?

Co jakiś czas spotykam się z kimś, kto uważa, że produktywność zamienia ludzi w roboty. Mówią: Skupiając się na produktywności, możemy zrobić więcej, ale jakim

rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów za pomocą pisania

Niezwykle potężną techniką rozwiązywania problemów jest zapisanie ich. Wydaje się to dość banalne, ale często pozwala rozwiązać problemy, które wcześniej uważaliśmy za niemożliwe do rozwiązania.

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone