Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

CZEŚĆ. JESTEM PIOTR.
POMAGAM OSIĄGAĆ CELE I SPEŁNIAĆ MARZENIA.

Od 2016 roku podpowiadam, jak skutecznie zarządzać czasem, planować z głową, osiągać cele i spełniać marzenia.

Wierzę, że nawet odrobina mądrego planowania pomaga zapanować nad chaosem dnia codziennego, mieć spokojniejsze życie i być bardziej spełnionym.

Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz i chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij jeden z przycisków poniżej.

KATEGORIE TEMATYCZNE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

frustracja
MOTYWACJA

Pokonaj barierę frustracji

Kiedy ostatni raz byłeś na potańcówce (uwielbiam to słowo), wygłosiłeś przemówienie, nauczyłeś się nowego języka, ćwiczyłeś sporty walki, zrobiłeś coś własnoręcznie, czy eksperymentowałeś w kuchni?

Czytaj więcej »
Jak zacząć i nie przestać

BEZPŁATNY E-BOOK

Chcesz otrzymać darmowego e-booka Jak zacząć i nie przestać? z 15 piekielnie skutecznymi radami, które pomogą Ci osiągać cele i budować nawyki? Jeżeli tak, to dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości o nowościach, produktach i usługach związanych z blogiem. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].

WARTO PRZECZYTAĆ NA POCZĄTEK

PIERWSZY RAZ?

Jesteś pierwszy raz na moim blogu i nie wiesz od czego zacząć? Przygotowałem dla Ciebie listę najlepszych artykułów oraz miejsc, w których tworzę i do których warto zajrzeć. Kliknij i zobacz, co mogę Ci zaoferować.

MÓWIĄ O MNIE

Łukasz Grygiel
Łukasz Grygielstomonet.pl
Czytaj więcej
Ciekawy i merytoryczny blog o produktywności i celach. Bez górnolotnych i chwytliwych zwrotów typu „możesz wszystko”. Widać, że tematy te są pasją Piotra, który zna się na rzeczy. Zaletą bloga jest regularność, porządek, minimalizm i świetnie prowadzony newsletter. Polecam.
Patryk Tarachoń
Patryk Tarachońpatryktarachon.pl
Czytaj więcej
Blog Piotra czytam od lat. Jak Osiągać Cele jest miejscem, w którym nie brakuje treści, napędzających do codziennego działania. Piotr jest jednym z nielicznych autorów, którzy zamiast owijać w bawęłnę, dzieli się konkretami. Podjęte współpraca zaowocowały w publikacje na wysokim poziomie. Dobra robota!
Ewa Szczepaniak
Ewa Szczepaniaktekstowni.pl
Czytaj więcej
Moja „przyjaźń” z blogiem Piotra zaczęła się już w 2016 roku od artykułu na ważny dla mnie temat. Sprawił on, że poczułam głęboki szacunek i podziw dla autora. Od tamtej pory obserwuję blogerskie poczynania Piotra i niezmiennie jestem pod wrażeniem jego wytrwałości, konsekwencji w działaniu oraz treści, które publikuje. Piotr daje konkret w czystej formie. Doradza, pokazuje kierunek działania i podpowiada, jakie kroki prowadzą do celu. Hojnie dzieli się też wiedzą czerpaną z książek niedostępnych w Polsce. Z przyjemnością zaglądam na blog "Jak osiągać cele", bo wiem, że zawsze znajdę na nim coś inspirującego. Polecam z pełnym przekonaniem.
Grzegorz Sztank
Grzegorz Sztankfajne.life
Czytaj więcej
Jeżeli poszukujesz skutecznych sposobów na wyznaczanie właściwych celów, oraz, co pewnie ważniejsze, ich realizację – dobrze trafiłeś. Zarówno treści jakie tworzy Piotrek, jak i sposób w jaki prowadzi całego bloga – są do tego najlepszą mapą. Ciężka praca, konsekwencja, cierpliwość, praca u podstaw czy wiara w sukces – to cechy, które gwarantują sukces. Jeżeli tylko zdołasz się ich od Piotra nauczyć, wygraną masz w kieszeni. Z czystym sumieniem mogę polecić blog "Jak Osiągać Cele" jako wspaniałe źródło inspirujących i bardzo praktycznych treści pomagających w byciu bardziej produktywnym.
Poprzedni
Następny

DOŁĄCZ DO MNIE W SOCIAL MEDIACH