Pierwsze miejsce w konkursie BLOGS from the HEART! 2020 w kategorii Pasja i Praca.

7 powodów, dla których introwertycy to super przyjaciele

introwertyk przyjaciel
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Introwertycy to super przyjaciele, którzy wysłuchają, przytulą i nie zaduszą Cię swoją uwagą na śmierć. Ale to nie wszystko, poniżej znajdziesz kilka powodów, dla których warto mieć introwertyka za przyjaciela.

Introwertycy angażują się w relacje

Introwertycy co prawda mają problemy z zawieraniem znajomości, ale gdy już nawiążą jakąś znajomość, to się w nią angażują. Interesuje ich nowo poznana osoba, chcą znać jej ulubiony kolor, zwierzę, jedzenie, gdzie pracują, jakie mają hobby, co lubią robić i tak dalej.

Introwertycy uwielbiają relacje jeden na jeden

Introwertyków bardziej interesuje kilka głębokich relacji niż duża liczba pobieżnych znajomości.

Introwertycy są niesamowicie lojalni

Introwertycy wkładają masę energii i czasu w budowanie relacji, w związku z czym dbają o nie. Nie zdradzają innym sekretów, są lojalni i zawsze staną po Twojej stronie.

Introwertycy to wdzięczni słuchacze

W związku z tym, że introwertycy mają niewielkie koło przyjaciół i znajomych, poświęcają więcej czasu każdemu z nich. Do tego introwertycy w naturalny sposób lubią słuchać, tego co mówią inni i naprawdę ich to interesuje.

Introwertycy szanują zdanie przyjaciół

Introwertycy nie tylko są wdzięcznymi słuchaczami, ale również bardzo chętnie chcą poznać Twoje zdanie, nawet wtedy, gdy się z nim nie zgadzają.

Introwertycy dają dobre rady

Dzieje się tak, ponieważ introwertycy mówią mało i nie mają potrzeby wyrzucania z siebie każdej myśli, czy pomysłu na zewnątrz. Najpierw się nad nimi zastanawiają, a dopiero potem odzywają. Tak samo jest z radami, gdy mają wystarczająco dużo czasu, by się zastanowić nad Twoim problemem, ich rady będą zdecydowanie lepsze od tych, które możesz usłyszeć od podekscytowanego ekstrawertyka.

Introwertycy nie narzucają się

W przeciwieństwie do ekstrawertyków, introwertycy dadzą Ci swobodę. Nie będą się narzucać i nie zaduszą Cię swoją przyjaźnią.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało wykonane przez Roberto Nickson i pobrane z Unsplash.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

BEZPŁATNY EBOOK

JAK ZACZĄĆ
I NIE PRZESTAĆ?

Chcesz otrzymać darmowego ebooka Jak zacząć i nie przestać? z 15 poradami, które pomogą Ci osiągnąć cele i zbudować nawyki? Wystarczy, że dołączysz do kilkuset zadowolonych subskrybentów newslettera, a otrzymasz go za darmo!

MASZ PYTANIE?

NAPISZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

test Gallupa

Test Gallupa – Czy warto go zrobić?

Test Gallupa / StrengthsFinder / CliftonStrengths pod tymi trzema nazwami występuje jeden z najbardziej znanych testów, który wykonało ponad 20 milinów osób na całym świecie.

rok bambusa

Rok bambusa

W 2020 roku minęło 6 lat od kiedy zacząłem blogować. Dokładnie 19 grudnia 2014 roku opublikowałem pierwszy artykuł na nieistniejącym już blogu BS z Pasją!

2021

Nowy Rok nowa/y Ty

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Każdy ma jakieś plany, marzenia, postanowienia i cele, które chciałby zrealizować w 2021 roku. Aby to wszystko osiągnąć, potrzebne

© 2016-2020 – jakosiagaccele.com – Piotr Szostak – Wszelkie prawa zastrzeżone

Jak zacząć i nie przestać

POCZEKAJ - MOŻE CHCESZ E-BOOKA?

Chcesz otrzymać darmowego e-booka Jak zacząć i nie przestać? z 15 piekielnie skutecznymi radami, które pomogą Ci osiągać cele i budować nawyki? Jeżeli tak, to dołącz do kilkuset subskrybentów mojego newslettera, a otrzymasz go za darmo!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości o nowościach, produktach i usługach związanych z blogiem. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].