Warto przeczytać w sieci #6

Jeżeli dzisiaj jest piątek to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

How to Make Lists Work for You – tem wpis to rozwinięcie i dopełnienie myśli, które zawarłem we wpisie poświęconym listą zadań oraz kontrargument do artykułu, który polecałem w poprzednim tygodniu.

Jak wybrać dobry motyw WordPress – to nie wpis, a raczej sporych rozmiarów poradnik Jacka Kłosińskiego o tym, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze motywu WordPress. Autor kładzie przy tym nacisk na kwestie związane z optymalizacją, bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Dodatkowo w poradniku znajduje się sporo linków do narzędzi, które pomogą zweryfikować motyw przed jego wyborem.

Jak ustalić priorytety, gdy realizujesz wiele przedsięwzięć? – bardzo prosto i obrazowo wytłumaczony sposób określania priorytetów i wizualizacji wyników za pomocą tabeli lub w oparciu o wykres kołowy (ale to nie jest wykres excelowski 🙂 )

10 Tips to Get Those Must Do Tasks Done – 10 prostych sposobów na to jak wykonać najważniejsze zadania z listy. Ja standardowo stosuję od 4 do 6 pomysłów zaproponowanych przez Time Management Ninja (czyli Craiga Jarrowa), a Ty?

Symbolizing Your Way to Success – ciekawy wpis pokazujący na przykładzie Benjamina Franklina jak wykorzystanie odpowiednich symboli pomaga osiągać cele.

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu.

  • Piotr Szostak

    Nie ma sprawy. Napisałeś naprawdę bardzo przydatny tekst.

  • Dzięki za udostępnienie Piotr!

Nawigacja