Warto przeczytać w sieci #5

Jeżeli dzisiaj jest piątek to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Co Donald Trump ma wspólnego z trendami w marketingu miejsc – wbrew pozorom mało o Donaldzie Trumpie, a dużo o zwrocie w kierunku lokalności. Siedem naprawdę świetnych reklam promujących lokalne inicjatywy.

4 Simple Ways To Become Well-Known At The Office – lubię wyliczanki, zresztą kto nie lubi. Tak jak Kayla Matthews zapowiada w tytule wpisu znajdziesz w nim cztey pomysły na stanie się bardziej rozpoznawalnym w pracy (I to w pozytywny sposób J ). Jeżeli znasz inne sposoby na bycie rozpoznawalnym do daj znać w komentarzu.

Motywacja do zmiany pracy, wyniki badań oraz mity motywacji  – artykuł o tym dlaczego ludzie zmieniają pracę i dlaczego piramida potrzeb Maslowa nie jest skutecznym narzędziem motywacji.

Brak celu w życiu – czy może Ci zaszkodzić? –  autor wpisu uważa, że brak celów może być zbawienny. A dlaczego to już przeczytasz we wpisie.

Why a To-Do List Is Not Enough – pomimo, że listy zadań są bardzo fajnym narzędziem do rozpoczęcia przygody z porządkowaniem swojego czasu to mają kilka wad. I to o tych wadach możesz przeczytać we wpisie Francisco Sáez.

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu.

  • Piotr Szostak

    Dzięki. Również pozdrawiam. Piotr

  • Brak celów może być zbawienny? Muszę przeczytać. Może pomaga nabrać właściwego dystansu. Pozdrawiam cieplutko Beata

Nawigacja