Warto przeczytać w sieci #37

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

9 Ways to Shine in Meetings as an Introvert – Luke Doyle z bloga Pick the Brain proponuje 9 sposobów zwiększenia szans na introwertyka na udane spotkanie. Część z tych porad  już stosuję, inne zamierzam włączyć do swojej praktyki.

Marka pracodawcy: pierwszy dzień w pracy – wspaniały opisany przez Pawła Tkaczyka pierwszy „zwykły” dzień w pracy, z którym spotyka się większość z nas i drugi. Idealny w wykonaniu John Deera. Super historia.

Ikigai: The Japanese Secret To A Happy Life – bardzo ciekawa koncepcja poszukiwania powodu, dla którego pojawiliśmy się na świecie.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu. Jeżeli chciałbyś poznać jeszcze przeczytać inne artykuły, które polecam, to zerknij tutaj.

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych wpisów, a przy okazji dostaniesz ode mnie w prezencie ponad 90-cio stronicowego e-booka "Wszystko zaczyna się od planowania".
Nawigacja