Warto przeczytać w sieci #34

Jeżeli dzisiaj jest piątek to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Relaxing Into the Feeling of Being Alive – są nieraz tak proste metody relaksu, że aż trudno uwierzyć, że z nich nie korzystamy. Leo Barbauta poleca właśnie jedną z nich.

Jak naprawdę działają introwersja i ekstrawersja? – jeżeli jesteś ciekaw jak naprawdę działa introwersja i ekstrawersja to ten wpis jest dla Ciebie. Artur Król obala w nim jeden, a może kilka mitów na temat introwersji i ekstrawersji.

College Degree And Income Potential – jeżeli myślisz, że tytuł magistra, licencjata, czy doktorat jest gwarancją wyższego wynagrodzenia to ten artykuł otworzy Ci oczy, na to co faktycznie ma znaczenie.

Seriously, You—Ok, We—Need To Stop Watching The News This Year – o FOMO, natłoku informacji i o tym jak nabrać odpowiedniej perspektywy. Gorąco polecam w celu nabrania dystansu do problemów dnia codziennego.

Mind the process, not the results – krótki artykuł o formułowaniu celów nastawionych na proces, a nie rezultaty.

Conserving Your Willpower for What Matters: Five Ways to Avoid Decision Fatigue – zarządzasz czasem, a może powinieneś zacząć zarządzać również siłą woli, która wraz z upływem dnia staje się coraz słabsza?

Nie bądź jak Gianfranco, czyli fitness bywa niezdrowy – wpis, w którym pada niepoprawna politycznie zachęta do odpuszczania sobie podczas ćwiczeń. Nie dlatego, żeby zrezygnować, ale żeby zadbać o swoje zdrowie. Sprawdź, czy przypadkiem nie robisz czegoś źle podczas uprawiania sportu.

„Nie na wszystko w życiu jest apka” – dający do myślenia wpis o samodzielności i niesamodzielności.

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja