Warto przeczytać w sieci #33

Jeżeli dzisiaj jest piątek to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Pisanie komentarzy u innych blogerów – trzy rady od Patryka Tarachonia na temat komentowania u innych blogerów.

120 spinaczy – poznaj skuteczną metodę realizacji celów stworzoną przez Trenta Dyrsmida. Wystarczą dwa słoiki i 120 spinaczy.

Marcin „Yeti” Tomaszewski – jak zdobywać najtrudniejsze ściany świata – i to nie tylko górskie – wywiad z człowiek pełnym pasji, spokoju i dojrzałości. Rozmowa nie tylko o górach, ale i o życiu.

Jak pracują blogerzy? Wywiad z 25 polskimi influencerami – bardzo fajny raport/wywiad z blogerami do pobrania w formie pliku pdf. Jeżeli lubisz podglądać kulisy pracy innych ludzi, to na pewno ta pozycja przypadnie Ci do gustu.

Soft Skills vs Hard Skills and Why You Need To Have Them – krótki i bardzo trafny wpis na temat umiejętności miękkich i twardych.

How to Make Your Cat Internet Famous – tym razem coś lżejszego i całkiem spoza tematyki rozwoju osobistego. Wpis o kotach i o tym, co trzeba zrobić, aby Twój kot stał się sławny w Internecie. W końcu wszyscy kochamy koty 🙂

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu.

Zdjęcie wykorzystane we wpisie zostało wykonane przez Thought Catalog i pobrane z Unsplash.
Nawigacja