Warto przeczytać w sieci #31

Jeżeli dzisiaj jest piątek, to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które warto przeczytać i chciałbym Ci polecić je do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Warto przeczytać:

Po końcowym gwizdku wynik przewidzi każdy tuman – a to wpis z bloga, który odkryłem kilka dni temu na blogu Igora Mroza. Z tego wpisu dowiesz się, dlaczego Napoleon i inni wielcy tego świata popełniali wydawałoby się trywialne, ale brzemienne w skutkach decyzje.

Don’t Do Something You Might Regret – często mówimy „Nie rób niczego, czego miałbyś żałować”. A to błąd, czas zacząć inaczej formułować tego typu myśli. Jak? Tego dowiesz się z wpisu Gregora Ciotti.

Dogs Don’t Like Perfectionism Either! – Hillary Reting napisała w tym wpisie o tym, że psy nie są perfekcjonistami, że to wcale nie jest złe oraz o tym, dlaczego my też powinniśmy odpuścić sobie perfekcjonizm.

To Tell the Truth – Laura na blogu Empathia porusza ważny problem, mówienia prawdy opowiedziany w prosty i przyjemny sposób. Może nic odkrywczego, ale mam wrażenie, że często zapominamy o tym, jak ważne jest mówienie prawdy, zwłaszcza w sprawach mało istotnych.

A New Definition of Silence – tak jak w tytule definicja ciszy. Może nie aż tak nowa, czy odkrywcza, ale inna od tej powszechnie obowiązującej. Bardziej duchowa. Do tej ciszy zaprasza Mike St. Pierre.

Na koniec mała prośba, jeżeli znalazłeś artykuł/wpis w sieci i uważasz, który warto przeczytać, to podziel się nim w komentarzu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Jeżeli tak, to zapisz się do newslettera, aby nie przegapić kolejnych artykułów, a przy okazji dostaniesz ode mnie w prezencie ponad 90-cio stronicowego e-booka "Wszystko zaczyna się od planowania".
marzenia

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie poniżej podanych danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu pobrania e-booka i otrzymywania ode mnie wiadomości. W każdej chwili będziesz mógł odwołać udzieloną zgodę [więcej szczegółów w Polityce prywatności i cookies].
Nawigacja