Warto przeczytać w sieci #31

Jeżeli dzisiaj jest piątek to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Po końcowym gwizdku wynik przewidzi każdy tuman – a to wpis z bloga, który odkryłem kilka dni temu. Z tego wpisu dowiesz się, dlaczego Napoleon i inni wielcy tego świata popełniali wydawałoby się trywialne, ale brzemienne w skutkach decyzje.

Don’t Do Something You Might Regret – często mówimy „Nie rób niczego, czego miałbyś żałować”. A to błąd, czas zacząć inaczej formułować tego typu myśli. Jak? Tego dowiesz się z tego wpisu.

Dogs Don’t Like Perfectionism Either! – o tym, że psy nie są perfekcjonistami, o tym, że to wcale nie jest złe oraz o tym dlaczego my też powinniśmy odpuścić sobie perfekcjonizm.

To Tell the Truth – ważny problem mówienia prawdy opowiedziany w prosty i przyjemny sposób. Może nic odkrywczego, ale mam wrażenie, że często zapominamy o tym jak ważne jest mówienie prawdy, zwłaszcza w sprawach małoistotnych.

A New Definition of Silence – tak jak w tytule definicja ciszy. Może nie aż tak nowa, czy odkrywcza, ale inna od tej powszechnie obowiązującej. Bardzie duchowa.

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja