Warto przeczytać w sieci #30

Jeżeli dzisiaj jest piątek to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

10 Free Tools to Help You Understand Your Social Media Audience – tym razem coś dla osób posiadających fanpage, ale nie tylko. Tak jak w temacie dziesięć darmowych narzędzi, które pomogą Ci zrozumieć twoich odbiorców w mediach społecznościowych.

How To Find Your Way Forward (And Finish) – wpiso tym dlaczego kończenie jest ważne i o tym co tak naprawdę jest ważne. I jak sobie uświadomić to oraz co zrobić by jednak kończyć to co się zaczęło.

The Universal ‘Six-Step Formula’ For Everyday Decision Making – 6 kroków do podjęcia dobrej decyzji.

This Is The Most Important Thing You Can Do Each Morning – mowa w tym wpisie o pisaniu pamiętników i o tym, dlaczego warto to robić. Znajdziesz tutaj również kilka wskazówek jak to robić.

How to keep time from moving so fast – czy nie masz wrażenia, że czas mija coraz szybciej. Kiedyś tak nie było, gdy byliśmy dziećmi. Dzień trwał tydzień, tydzień miesiąc, a miesiąc rok, a ten ostatni to była wieczność. Co się zmieniło? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie.

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja