Warto przeczytać w sieci #27

Jeżeli dzisiaj jest piątek to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Michelin Chef Says Non! to Relentless Competition – znasz przewodnik po restauracjach Michelina? To chyba najbardziej prestiżowy ranking restauracji, jaki obecnie funkcjonuje. Każdy restaurator podobno marzy by znaleźć się w nim. Czyżby? Są tacy, którzy chcą z tej listy zniknąć. Powody tych decyzji znajdziesz we wpisie, który Ci polecam.

Everyone Has a Story – z jednej strony, ten wpis nie do końca pasuje do tematyki bloga, z drugiej jednak strony jest on jak najbardziej na miejscu. Ponieważ umiejętność zrozumienia innych, a o tym jest ten post, pomaga zwiększyć efektywność współpracy.

Jak wygląda Twoja ciemna strona? – Edyta Zając zachęca czytelników do zastanowienia się nad swoją ciemną stroną. Każdy z nas ją ma i warto mieć świadomość jej istnienia. Na ten temat pisałem również ja przy okazji recenzji książki Twoja ciemna strona.

Jak ciężko trenujesz? – krótki wpis Jacka Kłosińskiego dający do myślenia i zastanowienia się nad sobą i tym co się robi.

Fit, czy kit? – wpis Sylwestra Bykowskiego, który wpisuje się po części w tematykę, którą poruszył Jacek Kłosińskie w powyżej polecanym wpisie. Sylwester nawołuje do zastanowienia się nad tym, czy życie, które spogląda na nas z telewizorów, bilbordów i kolorowych czasopism to jest prawdziwe życie.

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja