Warto przeczytać w sieci #25

Jeżeli dzisiaj jest piątek to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

2 sposoby definiowania przyszłości – bardzo fajnie opisany sposób definiowania przyszłości, w dwóch perspektywach: co chcę osiągnąć i jak to zrobię.

Jak znaleźć czas na własny rozwój? – kilka fajnych pomysłów jak znaleźć czas na rozwój osobisty i zdobywanie wiedzy. Co dziwne, a może jednak wcale nie takie dziwne, postępuje w taki sam sposób jak proponuje Katarzyna Głąb.

Asertywny – co to znaczy. Zasady asertywnego postępowania – 12 zasad asertywności. Warto przeczytać, jeżeli masz wątpliwości, co to znaczy być asertywnym lub uważasz, że to tylko umiejętność mówienia nie.

How to Overcome Your Fears of Rejection – wpis Briana Tracy o tym jak pozbyć się strachu przed porażką i odrzuceniem. Zazwyczaj obawy związane z odrzuceniem i porażką występują razem i jak wskazuje Brian Tracy wzajemnie się napędzają.

8 Good Reasons Why Change Is Hard – jeżeli masz problem ze zmianą nawyków lub przyzwyczajeń to zajrzyj na tę listę. Możliwe, że wśród nich kryje się ten, który powoduje, że nie możesz dokonać zmiany.

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja