Warto przeczytać w sieci #23

Jeżeli dzisiaj jest piątek to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Will smarter cars make us safer drivers? – wpis, w którym Dwayne Melançon stawia kilka pytań na temat przyszłości automatycznych samochodów, takich jak: czy będą zniżki na ubezpieczeniu dla właścicieli automatycznych samochodów, co z samochodami terenowymi i terenami wiejskimi, czy tam też sprawdzą się samochody elektryczne i bez kierowców? A To co o tym myślisz?

Why Don’t More People Share Their Best Practices with Each Other? – w tym artykule znajdziesz 10 powodów, dla których ludzie nie dzielą się między sobą najlepszymi praktykami. Jeżeli prowadzisz biznes i zatrudniasz ludzi, lub nimi kierujesz przeczytaj ten wpis.

14 fajnych rzeczy do zrobienia jesienią – jesień w pełni więc polecam 14 ciekawych pomysłów na to co można zrobić jesienią. Mi najbardziej podoba się punkt pierwszy.

Nie ma lepszego sposobu niż multitasking – wpis Jacka Kłosińskiego, z którym nie do końca się zgadzam. A jednak proponuję go przeczytać. Jacek rzuca nowe światło na multitasking i monotasking. W jednym jednak się zgadzam z Autorem tego wpisu – długoterminowe skupienie na jednym projekcie może doprowadzić do wypalenia.

Planer Pełen Czasu od kuchni – dawno nie czytałem wpisu typu „od kuchni”, w którym ktoś (tym Kimś jest Ola Budzyńska) tak szczegółowo opisywałby jak realizuje duży projekt. Tym projektem jest planer czasu.

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja