Warto przeczytać w sieci #13

Jeżeli dzisiaj jest piątek to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Kilka mitów o gospodarce, które wciąż krążą po polskim Internecie – i nie tylko po Internecie, robiąc ludziom wodę z mózgu. Warto przeczytać, bo jest tam też sporo o produktywności i efektywności.

The things most likely to kill you in one infographic – często boimy się jakiejś wielkiej tragedii, czy zdarzenia, które może nas uśmiercić jednak zazwyczaj umieramy na zgoła całkiem przyziemne dolegliwości. Jeżeli jesteś ciekaw jakie zajrzyj do tego wpisu.

Level 10 Motivation – czyli o tym dlaczego warto od czasu do czasu zrobić pauzę od pracy, a także dlaczego warto zastanowić się jak będzie wyglądać nasza praca na poziomie 10, a jak na 7, 5, czy 1.

The Destructive Habit of Evaluating Everything We Do – czy oceniasz wszystko co robisz I nigdy nie jesteś zadowolony z tego co masz lub osiągnąłeś? Zawsze uważasz, że można było więcej lub lepiej. Jeżeli tak to ten wpis jest dla Ciebie. Z niego dowiesz się jak pozbyć się tego zgubnego nawyku i zamienić go w nowy lepszy.

The power of the plastic inbox – artykuł poruszający kwestię wykorzystania tzw. korytek plastikowych do usystematyzowania procesu obiegu dokumentów. Sam korzystam w pracy z takich plastikowych korytek i nic tak nie pomogło mi ogarnąć bałaganu jak to rozwiązanie, ale w wersji zmodyfikowanej i dostosowanej do moich potrzeb.

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja