Warto przeczytać w sieci #12

Jeżeli dzisiaj jest piątek to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

Argument: Używamy tylko 10% mózgu – pewnie spotkałeś się już z tego typu argumentem? Jeżeli w niego wierzysz przeczytaj ten wpis. Możliwe, że zmienisz zdanie.

5 nietypowych sposobów, które pomogą Ci wypromować swoją markę – jeżeli szukasz inspiracji na temat tego w jaki sposób wypromować siebie lub swoją markę, to koniecznie zajrzyj do tego wpisu.

Życie to sinusoida – Paweł (vel. Pan Cytat), dotyka w tym wpisie szczególnie istotnej kwestii, o której wielu z nas zapomina. W życiu jest raz z górki, a raz pod górkę. Wyzwania i problemy mieszają się naprzemiennie z chwilami szczęścia i spokoju. I jeżeli liczysz, że spokój będzie trwał wiecznie to zajrzyj do tego wpisu.

I na koniec polecam dwie serie wpisów Artura Króla poświęconych anty guru i fake guru. Warto przeczytać zwłaszcza, że wiele z nazwisk, które znalazły się na tych dwóch listach to osoby powszechnie znane w świecie motywacji i rozwoju osobistego i często cytowane.

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja