Warto przeczytać w sieci #10

Jeżeli dzisiaj jest piątek to znaczy, że mam dla Ciebie zbiór, kilku artykułów, które chciałbym Ci polecić do przeczytania. Miłej lektury 🙂

What’s the Point of Self-Improvement Anyway? – zabawny, ale i okraszony sporą ilością wylgaryzmów artykuł Marka Mansona odpowiadający na pytanie: gdzie jest ostateczna granica samorozwoju?

The Benefits of Sleep: 5 Ways Sleep Can Help You Reclaim Your Chill – w świecie, w którym wszyscy chcą wydłużyć dobę i czas na swoje aktywności, sen schodzi na dalszy plan. A nie jest to dobre rozwiązanie, ale tym razem zamiast straszyć konsekwencjami braku snu, zachęcam Cię do przeczytania wpisu, w którym znajdziesz korzyści wynikające ze snu.

Czy wiesz kim jesteś? – krótki wpis Edyty Racławskiej zachęcający do stworzenia własnej instrukcji obsługi.

Sometimes the Safe Path is Not the Right Path – bardzo ciepła opowieść Jen Picicci (artystki i pisarki) o swojej drodze do odkrycia właściwej ścieżki i o tym, że czasami bezpieczna ścieżka wcale nie jest właściwą ścieżką.

Generowanie czasu jest niemożliwe. Więc co nam pozostaje, kiedy czujemy się zbyt zajęci? – obszerny wpis Rafała Ruby na temat znaczenia skupienia i wyciszenia w efektywnej pracy. Poruszany problem jest stary jak świat, ale odnoszę wrażenie, że nadal potrzebujemy takich tekstów jak ten, przypominających nam co jest ważne w efektywności.

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim w komentarzu.

Nawigacja