Warto przeczytać w sieci #1

Dzisiaj nietypowo, bo w piątek. Nie, nie zmieniłem dnia publikowania postów. Nadal w poniedziałki będę dostarczał Ci dawkę wiedzy na temat zarządzania czasem, organizacji, osiągania celów i tak dalej. Od dzisiaj natomiast co piątek będę publikował zestawienie ciekawych artykułów i materiałów z sieci, które chciałbym polecić Ci do przeczytania. Nadal będę poruszał się przede wszystkim w tematyce blogowej, ale od czasu do czasu pojawią się linki do innych tematycznie artykułów. Poniżej pierwsza piątka. Zaprasza do lektury 🙂

Prokrastynator – którym typem jesteś? (i jak sobie możesz poradzić?), wpis Edyty Zając o prokastynacji i sposobach radzenia sobie z różnego rodzaju prokastynacjami.

10 uniwersalnych zasad tworzenia dobrych treści, czyli coś dal twórców. Jeżeli piszesz, projektujesz, malujesz, tworzysz grafikę lub meble, cokolwiek innego to wpis dla Ciebie.

7 zdań, które z pewnością usłyszysz pracując w domu tytuł mówi za siebie i niestety nie są to pochlebne opinie.

Sprawa Magdaleny Żuk, czyli wielki wkurw o małe nic, spojrzenie na sprawę z całkiem innej perspektywy w wydaniu Jasona Hunta.

Case study: 220.565 zł* w 11 dni ze sprzedaży kursu online wpis Bartka Popiela odsłaniający kulisy związane z promocją i sprzedażą szkolenia online.

Na koniec mała prośba jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy artykuł/wpis w sieci to podziel się nim  w komentarzu.

Nawigacja