O MNIE

Cześć, nazywam się Piotr Szostak i cieszę się, że trafiłeś na mojego bloga. Który powstał z myślą o osobach pragnących spełniać swoje marzenia i osiągać cele.

Możliwe, że już wiesz to z informacji zawartej w sidebarze, ale powtórzę to jeszcze raz, gdybyś trafił na tą stronę w inny sposób: moją misją jest sprawienie, by ludzie zaczęli robić właściwe rzeczy we właściwy sposób. To bardzo ważne, ponieważ wierzę, że każdy z nas może spełnić swoje marzenia. I to niezależnie od tego jak bardzo nierealne mogłyby się one wydawać, lub też jak bardzo przyziemne by one nie były. A do tego oprócz jasno określonych celów i ustalonych priorytetów potrzebne są odpowiednie umiejętności i narzędzia.

O czym piszę na blogu?

Blog „Jak osiągać cele?”, jak sama nazwa wskazuje jest o osiąganiu celów, oraz o tym jakie narzędzia, techniki i metody do tego wykorzystywać. Jest również o produktywności, efektywności, czyli o tym wszystkim co nierozerwalnie wiąże się z zarządzaniem sobą, swoim czasem oraz realizacją marzeń i planów.

Kim jestem?

Jak już wspomniałem mam na imię Piotr, mieszkam w Poznaniu z żoną i córką, gdzie pracuję, piszę bloga, biegam i czytam. Jeżeli chcesz wiedzieć co mnie ukształtowało przeczytaj moją historię. Napisałem w niej o najważniejszych wydarzeniach z mojego życia. Tych, które miały najistotniejszy wpływ na to jaką osobą jestem dzisiaj, co robię i dlaczego to robię. Natomiast jeżeli interesuje Cię moje wykształcenie, osiągnięcia i doświadczenie zawodowe to znajdziesz je na LinkedIn.

Social media

Zachęcam Ci do zapisania się do mojego newslettera, dzięki któremu będziesz zawsze na bieżąco z tym co dzieje się na blogu oraz będziesz mógł pobrać darmowego ebooka „Wszystko zaczyna się od planowania”. I oczywiście zapraszam Cię na moje profile społecznościowe:

facebook twitter

Pozdrawiam

podpis

 

 

Regulamin | Polityka prywatności

Nawigacja