Co nowego na blogu?

W końcu odważyłem się i dokonałem kilku istotnych zmian, z którymi nosiłem się już od jakiegoś czasu. Teraz patrząc z perspektywy czasu warto było wcześniej zaufać intuicji i podążyć za jej podpowiedziami. A przechodząc do konkretów…

Od maja sporo zmieniło się na blogu. Począwszy od skórki, która wygląda teraz o niebo lepiej od tamtej, po najważniejsze, czyli tematykę. Nadal będą pojawiały się wpisy o bankach spółdzielczych i zarządzaniu ale będą stanowiły mniejszość. Pozostanie czytelnia z krótkimi recenzjami książek, które czytałem i uważam, że mogę je z czystym sumieniem polecić do przeczytania. Pojawiła się też nowa kategoria „Rozwój osobisty”,  w której będę publikował wpisy związane z nową tematyką bloga, czyli osiąganiem celów, zarządzaniem sobą, planowaniem i efektywnością.

Z innych ważnych zmian to, skupiam całą swoją uwagę tylko na dwóch portalach społecznościowych: facebooku i twitterze (potem może dojdzie jeszcze jeden, ale na razie to pieśń przyszłości). Pozostałe portale idą w odstawkę i nie będą pojawiać się na nich żadne informacje o nowych wpisach (niedługo pojawi się wpis odpowiadający na pytanie co mnie do tego skłoniło). Więc jeżeli chcesz być nadal na bieżąco to obserwuj jeden z tych profili: @bszpasja lub www.facebook.com/bszpasja/.

A i jeszcze jedna rzecz na koniec. Będą relacje z moich eksperymentów związanych z zarządzaniem sobą i efektywnością, z których dowiecie się jak działają różne metody i tricki, a także co zrobiłem dobrze, a co źle, co działa (przynajmniej w moim przypadku), a co jednak się nie sprawdza. Będą też testy narzędzi do zwiększania efektywności. Ale wszystko w swoim czasie.

A na razie miłej lektury.

Nawigacja