3 urodziny bloga

To zadziwiające, ale w tym tygodniu mijają trzy lata jak zostałem blogerem. Pierwszy wpis pojawił się na 19 grudnia 2014 roku na nieistniejącym już blogu BS z Pasją.

Trzy lata minęły bardzo szybko, a ten rok był dla mnie wyjątkowy. W trakcie jego trwania:

  • poznałem naprawdę świetnych ludzi związanych z blogosferą,
  • społeczność wokół mojego kanału na Twitterze wzrosła prawie czterokrotnie,
  • społeczność wokół profilu na Facebooku wzrosła ponad dwunastokrotnie,
  • regularnie publikowałem jeden wpis w tygodniu,
  • dodatkowo od czerwca co tydzień publikowałem wpis „Warto przeczytać”, w którym zachęcałem Was do przeczytania wpisów na innych blogach związanych z tematyką zarządzania czasem i rozwoju osobistego,
  • spełniłem swoje największe marzenie i opublikowałem darmowego ebooka „Wszystko zaczyna się od planowania”, który liczy ponad 90 stron i można go pobrać za darmo.

Co planuję w czwartym roku działania bloga?

W 2018 roku będzie się sporo działo na blogu i wokół niego. Na pewno będą co tygodniowe wpisy, pozostanie seria „Warto przeczytać”. Zintensyfikuje działania na Twitterze i Facebooku. A w drugim lub trzecim kwartale dorzucę do nich jeszcze jeden kanał MS, ale jaki, to niech pozostanie to już moją słodką tajemnicą 😉 Dodatkowo czeka mnie w drugiej połowie roku spory projekt, który światło dzienne powinien ujrzeć w grudniu.

[Jest dość tajemniczo, ale tak jak jednych motywuje składanie publicznych deklaracji, tak mnie to całkowicie demotywuje. Zatem w miarę upływu czasu będę odkrywał kolejne karty i wierzę, że każda z nich będzie jeszcze lepsza od poprzedniej.]

Dziękuję Wam za komentarze, polubienia, udostępnienia, i za to, że czytacie moje wpisy. Dziękuję Wam za to, że jesteście ze mną, bo z wami to co robię nabiera o wiele większego sensu.

Źródło:

Zdjęcie wykorzystane na blogu zostało wykonane przez Annie Spratt i pobrane z Unsplash.

Nawigacja